Yeni Bir Komedi Dizisi

Aşağı yukarı Yemişlililer
Ekranlarda yeni 1. bölümü geçen çarşamba yayınlanan bir diziden bahsedeyim dedim.Eski komedi dizilerinden pek kalmadığını biliyoruz.Artık aşk, dram dizileri hit olmuş durumda.Ne koysan gidiyor ekrana.Ama iş aksiyon yada komedi dizilerine gelince milletimiz hemen bir önyargı ile ilk bölümüne bakıp ardından yaramaz diyip zaping yapıyor.

Daha yeni güzel bir komedi dizisinin sonuna şahit olduk.Üsküdar’a Giderken dizisi final yaptı ve yayından kaldırıldı.Halbuki güzel diziydi oyuncular bireysel anlamda çok iyiyidi bana göre.Tabi hakkını Çalgı Çengi’de teslim ettiğimiz bir oyuncu varki oda Murat Cemcir.Hastayım bu adama :D.. Neyse konuya dönelim ve tavsiye edeceğim yeni dizimizi tanıyalım.

İsmini ilk duyduğumuzda bune la dediğimiz bir dizi.Aslında ismi koyulmadan önce Ameleler diye geçiyormuş sonradan diziye isim konulunca lanse edildi.Aşağı Yukarı Yemişlililer

Herkes gibi bende dedim bu kadar uzun dizi ismimi olur ama bunun bir özelliği var.Son dönemde bizleri en çok güldüren programdan çıkan genç oyuncuların yazdığı ve oynadığı bir dizi bu.Çok Güzel Hareketler Bunlar sağlam bir yapımdı (sonları kabak tadı vermeye başladığınıda atlamak istemiyorum.)

Kısaca diziden özet geçeyim,

Aşağı Yukarı Yemişlililer Dizisi oyuncuları Şahin Irmak, Büşra Pekin, Murat Eken, Gülhan Tekin, Bülent Emrah Parlak, Burcu Gönder, İlke Solmaz, Engin Alkan, Zihni Göktay, Muharrem Bayrak, Onur Buldu, Utku Ölmez, Uğur Bilgin, İsmail Buluş..

Dizide dikkat etmeniz gereken bana göre Onur Buldu ve İlke Solmaz (küçük Mustafa). Muhakkak bulup izleyin 1. Bölümü çok güzeldi.Samimi bir dizi aman aman mükemmel diyemeyiz ama mevcut ekranda izlenebilecek pek birşeyde kalmadı.Beklentileri düşük tutun gerisi gelir be :)

Konusunuda yazayım ayıp olmasın,

Kırsal kesimlerden göç edenlerin uğrak yeri olan İstanbul, onlar için bir fırsatlar yuvasıdır.Çoğu zaman da uzaktan güzel bir hayal olarak görünen bu şehir, hayal kırıklıkları yaratan bir keşmekeşe dönüşür.

Bizim hikayemizin kahramanları, bu şehre yolculukları sonucunda başarılı olmuş işadamları, tanınmış futbolcular, ya da İstanbul’da keşfedilmiş ve yıldızı parlamış sanatçılar değildir.

Aşağı Yukarı Yemişlililer inşaatta çalışan işçiler ve onların İstanbul metropolünde yaşayışlarını anlatan bir komedidir.

Gelin hep birlikte, bu kaybedenler sınıfına ait Mikail, Sülo, Ali, Serhat, Recep, Emine ve Menekşe’nin yaşayışlarına misafir olalım..

Kaynak: http://www.asagiyukariyemisliler.com

Buda Diziden komik bir sahne,

Kategori: Eğlence

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.