Dünyanın SEO’su Digitalzone ile Türkiye’de!

digitalzoneDoğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı olan Digitalzone etkinliğinde dünyanın en tanınan isimleri sunumlarıyla konferansta yerlerini almaya hazırlanıyor.

2013 yılından bu yana SEO anlamında gerçekleşen gelişmeler 2016 yılı etkinliğinde teker teker ele alınıp anlatılacak. SEO konusunda Türkiye üzerinde gelişim göstermiş, çalışmalar yapmış her kurum ve kuruluş geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda etkinlikte yerini alacak. Bilgi paylaşımında sınır tanınmayacak olup, etkinlikte dünyanın dört bir yanından gelen SEO profesyonelleri ve uzman kişiler bilgi birikimlerini aktaracak.

ZEO’nun kurucusu Yiğit Konur da etkinlikte konuşmacı olarak yer alacak olup ayrıca etkinliğin ilk günü açılış konuşmasını gerçekleştirecektir. Hem Türkiye’de hem yurt dışında katıldığı konferanslarda ve çeşitli platformlarda başarısı ile kendisinden söz ettirmiş olan Yiğit Konur, aynı zamanda yarışmalarda jüri görevi de yapmaktadır. Digitalzone’16 organizasyonunda da yapacağı konuşma ile organizasyonun ilgi çeken konuşmacılarından biridir.

Türkiye’de düzenlenecek Digitalzone’16 Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı olduğu için büyük önem taşımaktadır. Düzenlenen konferans içerikleri ve farklı çözümler sunan workshoplar ile SEO anlamında geniş bir alanda inceleme yapılma imkânına sahip olacak ayrıca katılımcılarda aktif bir şekilde rol almalarına olanak sağlayacaktır.

Konferansta gerçekleşecek etkinliklerde teknik SEO uygulamalarına ait etkili çözümler ile kurumsal uygulamalarla ilgili en ince ayrıntısına kadar SEO ile alakalı tüm detaylar paylaşılacak. SEO anlamında yer alan tüm pazar analizleri, son pazarlama trendleri, SEO başarılarının değerlendirilmesi gibi temel konularda organizasyon sırasında ele alınacak konular arasındadır. Teknik SEO konularında çeşitli çözümler de sunacak olan organizasyon da stratejik hareket edilmesi gereken konular, webde performans yönetimi ve pazarlama alanında yapılabilecek en etkin yöntemler de tartışılacak konuların arasında.

Dünyada SEO denilince akla ilk gelen isim olan Rand Fishkin, eşsiz sunumları ve herkesi büyüleyen enerjisiyle SEO dünyasının en tanınan ismi olarak bu sene Digitalzone’da yerini alacak efsane isimlerden yalnızca bir tanesi. Türkiye’nin en iyi dijital ajanslarından biri olan ZEO düzenlediği bu etkinlik ile SEO’ya dahil olmuş herkesi bir araya toplamaya devam ediyor ve devam edeceğe de benziyor. Siz de bu etkinliğin bir parçası olmak isterseniz ZEO.org adresinden ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kategori: Webmaster

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Ali dedi ki:

    Dünyanın SEO’su Digitalzone ile Türkiye’de! harika bir ekip. Tebrikler

  2. Powerbank dedi ki:

    Kardeşim, blogunda başarılar dilerim.

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.