En İyi Ford’lar Otodünya’da!

otodunyaOtodünya.com’un Ford galerisi size araçlar hakkında iyi detaylar sunuyor. Bu incelemelere Otodünya.com’un Ford fotoğraf galerisi üzerinden ulaşabilirsiniz.En yeni incelemeler ve fotoğrafların sunulduğu bu galeri bir Ford’a sahip olmadan önce mutlaka göz atılması gereken önemli bir kaynak. Bununla birlikte en yeni haberler ve performans testlerini de bu sayfada birarada bulabilirsiniz. 2.el ve sıfır kilometrede Ford araçlar için de arama yapabileceğiniz Ford galerisi size bir sayfa altında birçok imkan veriyor.

Ford Amerika’da Henry Ford tarafından ilk kurulduğunda geleceğin arabalarda olduğunun bir kanıtı gibiydi. Şirket çok kısa sürede büyüdü ve günümüzde otomotiv sektörünün lokomotiflerinden biri haline geldi. Dünya çapında 200 ülkede 300.000’e yakın çalışanı bulunan Ford Henry Ford’un hayallerini boşa çıkarmadı. Türkiye’de de köklü bir geçmişi olan Ford, ilk bayiliğini Vehbi Koç’a 1928’de açtırmış ve daha sonra bu ortaklık 1960’larda başlayan Anadol markasının Otosan ile birlikte öncülüğünü yapmış Türkiye’ye bir efsane kazandırmıştır. Ford, Ortadoğu ve Doğu Avrupa operasyonlarını Türkiye’den yürütüyor. Ford otomobiller ülkemizde en çok tercih edilen otomobil markalarından biri. Sadece 2014 yılının Ekim ayında trafiğe çıkması için ruhsat kaydı yapılan araçlar arasında birçok marka içinden %5.4 ile önemli bir yüzdeye sahip Ford, bir çok rakibini geride bırakıyor. Ford’un bu istatistikleri yakalaması Türkiye’yi onlar için daha da önemli bir pazar haline getiriyor. Her yıl birçok yeni modelinin lansmanını Türkiye’de yapan Ford, takipçi kitlesini de bu sayede sıcak tutuyor. Şirket oldukça geniş servis ağıyla hergün onbinlerce müşterisine yedek parça ve bakım servisi sunarken satış sonrasında da müşterisini yarı yolda bırakmıyor.

Ford’un en yeni modellerini onların konforunu ve sürüş deneyimlerini, ayrıntılarıyla bulabileceğiniz Otodunya.com size araba alma yolunda geniş seçenekler sunuyor. Binek otomobillerden Konsept araçlara kadar her segmentte araba incelemelerini bulabileceğiniz galeri farklı seçenekleri sizin için bir araya getiriyor. Eğer siz de bir Ford almak veya araçları yakından tanımak istiyorsanız Otodunya.com’un Ford galerisi tam size göre.

Kategori: İnternet

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Yerli Otomobil dedi ki:

    Gerçekten beğendim gayet açıklayıcı yazı olmuş

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.