Farklı Bir WordPress Teması (WPT Port)

wpt port teması
İnsanların isteklerine ve kullanımlarına uygun temalar yaparak tema piyasasında güzel bir yer edindiğimi sanıyorum.Bu yazımda da kendimde kullandığım (wptemalari.net) WPT Port isimli temayı sizlerle tanıştırmak istedim.Bu yazıyı tamamen reklam amaçlı görmenizi istemem.Çünkü bu tema gerçektende (alanların ve kendi tesbitlerim doğrultusunda) sitenize fayda sağlayabileceğini düşündüm.

WPT Port temasının farkı nedir?

Kodlarken bir yemek tarifi sitesi, bir moda sitesi yada ne bileyim bir blog sitesinin şablonuna uygun olmasına dikkat ettim.Tabi kodlarken önceliğim sizlerin kolay kullanması ve herşeyi admin panelinden yönetebilecek olmasıydı.10 adet bileşenlede destekleyerek her zaman yaşadığımız yanmenüde ne kullansam kargaşasınıda ortadan kaldırdım.

Seo Kurallarına Uygun mu?

Gelelim Seo uygunluğuna.Genelde bazı arkadaşlar seo analiz sitelerinden demo sayfalarını taratırlar ve puanlarına bakarlar.Sakın sizde bunu yapmayın! Çünkü bu tip analiz siteleri belirli kriterlere bakarlar.Örneğin başlık, açıklama ve etiket uzunluklarına.Bir demo sayfası gelişi güzel hazırlanır bu yüzden bu tip analizlerde kuvvetle muhtemel düşük sonuçlar alabilir.Seo’ya uygun bir temayı sırf bu yüzden seçmeyebilirsiniz.Kaldıki bunu manipüle eden satıcılarda maalesef mevcut piyasada.

Facebook hayran kutusunu örnek vermek istiyorum mesela.Bazı satış sitelerinde (temasını iddaalı gösteren) demo sayfasına kesinlikle bunu koymaz.Çünkü facebook hayran kutusunu eklediğinizde hata gösterir.Nedeni ise w3 standartları facebook’un bu kutusu için kullandığı kodları tanımaz.O kodları kullanmazsanızda kutuyu kullanamazsınız.Aynı şekilde beğenme butonlarıda bu şekildedir.Bu insalara kanmayın!

Temaları alan, hem temadan hem desteğimden memnun kalan bir çok müşterim mevcut.Kendilerine buradan da teşekkür etmek istiyorum.Beni bir sonraki temada inanılmaz motive ediyorlar.

Herneyse bu ufak bilgilerden sonra demem şu ki temalarımın hepsini kendim kullanacakmışım gibi özen gösteririm ve seo,w3 ve css standartlarına olabildiğince uygun kodlar ve test etmeden asla piyasaya sürmem.WPT Port temasında kullandığım yapı sayesinde kendimde dahil inanılmaz bir ilerleme kaydettiğimi söylemeliyim.

Piyasa şartlarına bakıldığında satıştaki temalarımın fiyatlarıda oldukça uygundur.Bir sitenin temeli olarak görülen temaya bütçenizi ayırmanızı öneririm.Eğer sıfırdan xxx haneli bir fiyata kodlatacak durumunuz yoksa bu tip lisans ile satılan temalara yönelin.Kurumsal olarakta hizmet verdiğim müşterilerimde bunu uygulayarak daha kısa zamanlarda iyi dönüşler aldığımıda dipnot olarak vereyim.

Yazımı tema özellikleri ile boğmamak için sizleri temanın özellikleri,görseli ve demosunun olduğu buradaki sayfaya yönlendiriyorum satın almak içinde sayfa altındaki butonu kullanabilirsiniz.

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Kategori: Temalar
Etiketler: /

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. mhmmdcn dedi ki:

  combomag temasıyla aynı alt taraf hariç

  • Fatih dedi ki:

   Göz bozukluklarında doktora gidilmesi gerekiyor sizinki epey ilerlemiş yahut link almak için fazla sıktınız kendinizi ne dediğinizi bilmiyorsunuz.

 2. leyla dedi ki:

  guzel bı tema olmus tesekkurler

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.