Findeks Risk Raporu ile Neleri Öğreniriz?

Findeks tarafından sunulan en önemli hizmetlerden biri de risk raporudur. Çok sayıda kişinin faydalandığı bu önemli hizmet sayesinde  pek çok farklı bilgiye en pratik şekilde ulaşılabiliyor. Risk raporu sayesinde hangi bilgilere ulaşılabileceği de sıklıkla merak ediliyor. Öncelikle bu rapor sayesinde tüm bankalardaki mevcut kredi durumunuz, kredi  kartı durumunuz ya da borç durumunuzu  öğrenebildiğinizi belirtelim.  Bu bilgilere ulaşmak için banka şubelerine tek tek ziyaret etmeniz ve  zaman kaybetmeniz gerekmiyor.

Kişinin kendi finansal tablosunu tek bir raporda görmesi ve değerlendirmesi mümkün hale geliyor. Risk raporunun en önemli özelliklerinden biri de kredi notu öğrenme imkanı sunuyor olmasıdır. Bilindiği gibi kredi puanı günümüzde kişinin ödeme alışkanlıklarına dair en önemli parametrelerden biri olarak kabul ediliyor. Genellikle bankalara kredi başvurusu yapıldığında gündeme geliyor olsa da aslında pek çok farklı ticari hamlede kişinin kredi notunun göz önünde bulundurulduğunu unutmamak gerekiyor. Bu nedenle  özellikle finansal dünyada önemli hamilelerde bulunmak isteyenlerin öncelikle kredi puanı konusunda bilgi sahibi olması gerekiyor.

İşte bu noktada devreye kredi puanı giriyor. Findeks tarafından sunulan risk raporu sayesinde kişinin kendi kredi puanını öğrenmesi mümkün olabiliyor. Bununla birlikte kredi puanındaki olumlu ya da olumsuz değişimleri görmesi de mümkündür. Türkiye ortalaması ile kişinin kredi puanının kıyaslanması gibi son derece önemli olan bir bilgi de risk raporunda mevcut oluyor. Tüm bunlarla birlikte bankalardaki mevcut kredili ürünler ve borç bilgileri de bu rapor sayesinde kolaylıkla öğrenilebiliyor.

Hemen Online Başvuru Yapın!

Kaç adet kredili ürüne sahip olduğunu ya da kaç adet kredi kartına sahip olduğunuz gibi bilgilerin yanı sıra ama limit bilgilerine de en hızlı şekilde ulaşmak istiyorsanız siz de rotanızı risk raporuna çevirebilirsiniz.  Çünkü kredili mevduat hesapları gibi çeşitli bilgilere ulaşmayı da sağlayan bu rapor sayesinde kredili ürünlerin açık ya da kapalı olduğu bilgisine ulaşmayı da mümkün kılan bu rapora sahip olmak istiyorsanız öncelikle Findeks internet sitesine tıklamanız gerekiyor. İnternet sitesi üzerinden risk raporu almak için başvuru işleminizi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu rapor hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmanın da  en kolay yolu internet sitesidir.

Kategori: İnternet

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. asdas dedi ki:

    çok iyi

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.