Online Ayakkabının Tek Adresi: TakaTuka.com!

TakaTuka.com
Ağustos 2012 yılından beri online ayakkabı sektörüne farklı bir bakış açısı kazandıran TakaTuka.com, dünyada rahatlığı ve sağlamlığı ile ünlü 60’dan fazla ayakkabı markasının, hem sezon hem de indirimli binlerce modelini tek bir platformdan sizlere sunuyor. TakaTuka.com, dünyada sevilerek kullanılan Crocs ve Stride Rite ayakkabı markalarının Türkiye’deki tek yetkili online satış kanalı olmasının yanında, Merrell’dan Harley Davidson botlara, Lafuma’dan Sperry Top-Sider’lara, CAT bot modellerinde Lumberjack ayakkabılara, New Balance’lardan, Salomon ayakkabılara kadar dünyaca ünlü pek çok ayakkabı markasının binlerce modelini, site site gezmeden tek bir platformda sizlere sunuyor.

 

Online ayakkabı sektöründe Türkiye’nin en iyi alışveriş sitelerinden biri olma vizyonuyla kurulan TakaTuka.com, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile online ayakkabı sektöründe en az şikayet alan firma konumunda yer alıyor. Sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin yüzünü güldüren TakaTuka.com, plus ürünlerin yüzde 90’ında aynı gün kargo hizmeti sunarak sektörde bir adım önde yer alıyor. Bunun yanı sıra müşterilerine; ücretsiz kargo, farklı ödeme seçenekleri, 30 gün iade – değişim garantisi de sunuyor.
TakaTuka Öne Çıkan Markalar
 

Müşteri taleplerini en hızlı şekilde cevaplandıran ve bu doğrultuda alt yapısını sürekli geliştiren TakaTuka.com, kolay ve güvenli alışveriş deneyimi yaşatıyor. Sosyal medyayı da oldukça etkin kullanan, TakaTuka.com, müşterileriyle her platformda etkin iletişim olanaklarını kullanıyor. Düzenlediği kampanya ve etkinlikleri Facebook, Twitter, Pinterest ve Instagram kanallarıyla da müşterilerine duyuruyor.

Kategori: İnternet

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..3 yıldır aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve birşeyler öğreniyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i orta derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.