Sanal Pos ile Tanışma Vakti

Teknoloji büyük bir hızla ilerlemeye devam ederken hayatımızı kolaylaştıran yenilikleri de beraberinde getiriyor. Bu yeniliklerden biri de sanal pos uygulaması! Özellikle internet üzerinden ürün ya da hizmet satışı yapanları yakından ilgilendiren bu uygulama sadece 24 saat içerisinde ödeme almayı sağlıyor. Online olarak satış yapmayı bir hayli kolaylaştıran sanal pos uygulamasını daha yakından tanımaya hazır mısınız?

Sanal pos uygulamalarında entegrasyon büyük bir önem taşıyor.  Bazı sanal pos uygulamaları sadece hazır bir altyapıya sahip olan sitelere entegre edilebiliyor. Bazıları ise özel bir yazılımla hazırlanan sitelere özel bir işlemle entegre edilerek çalışması sağlanabiliyor.  Ancak son yıllarda altyapısı yenilenen bu uygulamalar arasında her türlü siteye kolaylıkla entegre olabilenler de artık bulunuyor. Örneğin iyzico sanal pos istisnasız tüm site çeşitlerine entegre olabilmesi ve sorunsuz bir şekilde çalışmasıyla dikkat çekiyor.

Web siteleri için farklı para birimlerinden ödeme almak önemli bir detay. Özellikle yurt dışına da satış yapanlar için kullanılan sanal pos uygulamasının farklı para birimlerinden ödeme almaya uygun olması gerekiyor. Ancak bu noktada da beklentileri karşılayan sanal posları bulmak zor değil. Farklı para birimleri ile birlikte alternatif ödeme alma yöntemleri de sitelerin müşterilerine sunulabiliyor. Kredi karta dışında farklı ödeme yöntemlerini tercih edenler alışveriş için rotasını  rakip siteye çevirmek zorunda kalmıyor.

Sanal pos dendiğinde akla gelen adreslerden biri de iyzico oluyor. Özellikle kart saklama  seçeneği ödeme yapmayı müşteriler için bir hayli kolaylaştırıyor. Her defasında kart üzerindeki bilgileri tek tek girmek zorunda  bırakmayan bu özellik çok sayıda kişinin tercihine bu sanal pos uygulamasından yana kullanmasını beraberinde getiriyor. Ayrıca bu sanal posta kolay ödeme formu da sunuluyor ve bu sayede internetten alışveriş yapmaya alışkın olmayanlar da ödemesini zorlanmadan, kolayca yapabiliyor.

Elbette yapay zeka ile geliştirilmiş olması da bu sanal pos uygulamasını daha fazla ön plana çıkarıyor. Sahteciliğe karşı alınan çok güçlü önlemler bulunuyor. Bu sayede güvenli sadece 24 saat içerisinde ödeme almaya başlamak mümkün olabiliyor. Daha fazla bilgi almak isteyenler iyzico  web adresinde tüm sorularına yanıt bulabiliyor. Teknolojinin  hayatımızda kazandırdığı bu kolaylıktan siz de faydalanın!

Kategori: İnternet
Etiketler: /

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.