Gamyun.net İle Tavla Keyfi

gamyunnetTavla oynamak için kafelere gitmenize artık gerek yok. Gamyun.net adresinde seçtiğiniz rumuz ile istediğiniz kişiyle dilediğiniz kadar tavla oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Tavla oynamak bazı kişiler için resmen internet sporu haline gelmiştir. Öyle ki kazandığınız oyunlar sayesinde puanlarınız artar ve site içerisindeki diğer oyuncular arasında bir saygınlık kazanmaya başlarsınız. Böylece oyuna girebileceğiniz masalar da daha çok artar, zamanla yenilmez bir tavla oyuncusu haline gelebilirsiniz. Tavlayı yeni öğrenenler ve dışarıda iddiaya girerek arkadaşlarına kaybetmek istemeyenler için ücretsiz üye olabileceğiniz Gamyun kendilerini geliştirmek için oldukça mantıklı bir seçenektir.

Oyun sunucularında 11 bini aşkın kişi bulunmaktadır. Hem cep telefonunuz üzerinden siteye erişim sağlayarak tavla oynayabilir hem de direk masaüstü veya diz üstü bilgisayarlarınızdan iletişiminizi sağlayabilirsiniz. Gamyun.net’ten tavlada edineceğiniz tecrübeler ve yeni arkadaşlıklar ile sosyal medya üzerinden sizle aynı zevklere sahip kişilerle oyun arkadaşlığı kurabilirsiniz.

Oynadığınız oyunlara göre en çok kazananlar listesinde olmak sizin için tabii ki de gurur verici olacaktır. Kaybedenler listesinde olsanız bile bu sizi asla yıldırmamalı, sonsuz tavla oynama şansı sunulan bu oyun sitesinde önce kendinizle daha sonra diğer rakiplerinizle yarışırsınız. Çıkmak istediğiniz limit sizin elinizdedir.

1999 yılında iki girişimci ile kurulan Gamyun.net her yaştan birey için eğlence amaçlı kurulmuş bir oyun sitesidir. Teknoloji bir anda gelişmiştir ve Gamyun.net’in üyelerine sunduğu imkanlar ve oyun kolaylıkları da aynı şekilde bu gelişime ayak uydurarak hızlı bir şekilde hayata geçirilmiştir. Ortalama olarak bakıldığında siteyi günde iki yüz elli bini aşkın kişi ziyaret etmektedir ve üyelerin yüzde yetmişi Türkiye sınırları içerisindeki kişilerden oluşmaktadır. Bunun yanında %19’luk bir kısım Avrupa içerisinden, %6’lık bir kısım Amerika bölgesinden üye bulunmaktadır. Geriye kalan ufak yüzde içerisinde ise Afrika, Arabistan, Uzakdoğu ülkelerinden erişim sağlanabilmektedir. Böylece farklı ülkelerdeki insanlarla da oyun kurma şansınız bulunmaktadır. 2006 yılında Türkiye’de ilk ve tek multiplayer cep telefonu oyunu geliştiren Gamyun bu alanda zirveye oynamaktadır. Sitenin her türlü güvenliği site kurucuları tarafından sağlanmaktadır ve yasal olmayan veya kişilere rahatsızlık verebilecek her türlü paylaşımın kontrol altında tutulması sağlanmaktadır.

Kategori: İnternet

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..3 yıldır aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve birşeyler öğreniyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i orta derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.