Hatıralık Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmen Marşı’nda da geçtiği gibi öğretmenler hem bir ana hem bir baba oldu bizlere… Bu bakımdan öğretmenlik mesleği ayrı bir kutsal meslek olarak taçlandırılmış ve özel bir gün kutlamasına karar verilmiştir. Öğretmenlere özel kutlanan bu özel günde öğrencilerin hediye almak için kırtasiye kırtasiye dolaştıkları ve nihayetinde bir demet çiçekle öğretmenlerinin gönlünü aldıkları gözleniyor. Ancak hediyenin manalı olması da öğretmene yüklediğiniz anlamın derecesini artırıcı nitelikte olacaktır. Ona olan sevginizin yüceliğini ancak ona özel birbirinden unutulmaz hediyeler alarak başarabilirsiniz. İşte bu bakımdan öğretmenler günü hediyeleri alınırken düşünebileceğiniz, tamamen Hediye fabrikası satış sitesi tasarımlı birbirinden ilginç, birbirinden sıra dışı hediye modelleri :

HATIRA DEFTERLERİ

Hatıra denildiği zaman akla ilk gelen elbette hatıra defterleridir. Öğretmeninizin sizi bir ömür boyu hatırlayacağı, özel olarak da tasarlanan hatıra defterleri sayesinde öğretmeninizi unutulmaz biri olarak sürekli kalbinizde yaşatabilir, onun da her bu hatıra defterini karıştırmasında sizi anımsamasını sağlayabilirsiniz.

KOL SAATLERİ

Gerek erkek gerekse bayan öğretmenler için ideal olarak kol saatleri de hatıralık öğretmenler gününe özel öğretmene hediye seçenekleri arasında yerini almaya devam etmektedir. İşte bu nedenle de söz konusu kol saatleri dijital veya analog tasarımlarıyla unutulmayacak öğretmenler günü hediyelerinde bir başkasını oluşturmaktadır.

FOTOĞRAF ALBÜMLERİ

Öğretmeninizle birlikte çektirmiş olduğunuz fotoğrafları artık, gün yüzüne çıkarma vaktiniz geldi. Öğretmeninizle birlikte çektirdiğiniz bu fotoğraflardan özel bir albüm oluşturabilir ve böylece hatıralar arasında unutulmaz bir anı oluşturabilirsiniz. Burada anlatılan başlıca seçeneklerden de rahatlıkla anlaşılabilir olacağı gibi bu seçenekler kullanılarak yılbaşı hediyesi vermek mümkündür. Böylece öğretmeninizin size olan sevgisi katlanarak artmaya devam edecektir.

Hediyeleşmek, özel günleri anımsamak güzel şeylerdir. İnsan tabiatına yakışan şeylerdir. İşte bu bakımdan söz konusu özel günlerin yâd edilmesi adına karşılıklı olarak öğrencilerin olduğu gibi öğretmenlerin de özel günleri değerlendirmeleri gerekmektedir. Ülkemizde düzenli kutlanan özel günler karşılıklı olarak öğrenci ve öğretmen arasındaki duygusal hisleri kuvvetlendirecek, böylece çocuğun ileride daha duygusal yetileri gelişmiş bir sorumlu birey olarak toplumdaki yerini alabilmesi sağlanarak sosyal ve bilincinin farkında bireyler olması sağlanacaktır.

Kategori: Genel

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.