Danışmanlık Hizmetleri İş Yükünü Hafifletir

Danışmanlık, özel bir alanda uzmanlaşmış kişi ya da kişilerin sahip oldukları bilgi ve becerileri belirli bir zaman zarfında hizmet verdikleri kuruluşa göre iş tarifine uygun bir şekilde aktarması demektir. Tarafsızlık ilkesine bağlı olarak çalışan konusunda uzman kişiler hizmet vermektedir. Danışmanlık hizmetleri, işletmelerin asıl faaliyet alanlarında performansının iyileştirilmesi için çeşitli hizmetler sunar. Uzman ekipler ile sağlanan danışmanlık hizmetleri işletmelerin büyük ve küçük tüm sorunlarını iyileştirmesine destek olur. Büyük ve küçük işletmelerin ihtiyaç duydukları danışmanlık hizmetleri farklıdır. İhtiyaçlarına göre danışmanlık hizmeti alan işletmeler, içlerindeki sorunlara kısa sürede çözüm bulmak amacı ile bu yönteme başvururlar.

EY Türkiye, uzman ekipleri ile işletmelerin stratejilerini ve hedeflerini nasıl destekleyeceklerini değerlendirip bilgi ve deneyimlerinden faydalanarak yepyeni bir yaklaşım sunar. Varsayımları sorgulayıp karmaşıklığı azaltmayı ve etkinliği artırarak, birbirinden kopuk olarak çalışan birimler arasında bütünlük ve uyum sağlamak için çözümler üretir. EY Türkiye, verdiği danışmanlık hizmeti sayesinde farklı sektörlerden kurumların ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Profesyonel bir ekip ile danışmanlık hizmetini gerçekleştirmektedir. EY Türkiye, sektör odaklı yaklaşımı ve global kaynakları sayesinde risk yönetimi, işletme performansının iyileştirilmesi ve sürdürülebilir ilerleme kaydetmek için destek sağlar. Kurumlar bu kendi çıkarları için bu desteği alırlar. EY Türkiye, global organizasyon yapısı sayesinde pek çok ülkede müşteriler ile sorunsuz bir şekilde çalışabilmesini sağlamaktadır. Performans İyileştirme, Risk, Bilgi Teknolojileri ve Finansal Hizmetler Danışmanlığı alanlarında destek veren EY Türkiye, sektör odaklı çalışmaktadır. Bağımsız Denetim, Kurumsal Finansman ve Vergi alanlarındaki bilgi ve deneyimleri ile desteklenen danışmanlık ekibi hizmet verecekleri sektör hakkında geniş bir donanıma sahiptir. Uluslararası ekibi ile yaklaşımlarını açıkça göstermektedir.

Ulusal ve uluslararası birçok alanda hizmet veren EY Türkiye, müşterilerinin bu konudaki sorunlarına profesyonel çözümler getirmektedir. Özellikle bankacılık ve sigortacılık alanlarında destek verir, müşterilerin risk yönetimi konusundaki sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm getirmektedir. Bu şekilde zamandan büyük oranda tasarruf sağlar, müşterileri ile ilişkilerini güvende tutar. Ayrıca kurumlar sektörlerinde sürdürülebilirliğini sağlamak amacı ile danışmanlık hizmeti veren firma da konumunu korumak zorundadır.

Kategori: Genel

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.