Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Bu yıl herkesin aklında bu Ramazan nasıl geçecek, nasıl oruç tutucaz, tamda sıcaklara denk geliyor yandık.. gibi düşünceler hat safadaydı.En azından benim çevrem için.Düşük tansiyonla akşamı bekleyerek, bana bu ay dokunmayın diyerek geçirdim ben :) Bir Ramazanda geldi ve geçti.Sevabını alan aldı, ibadetini layıkıyle yerine getirmeye çalışanlara ne mutlu.

Eski bayramlardan ne kadarda geriye birşey kalmasada, yaşamaya çalışan birileri var bu ülkede.İnşallah o eski bayramları yaşamaya çalışanlardan olursunuz.Büyüklerimizi hatırlamayı, küçüklerimizi sevindirmeyi ve en önemlisi gideceğimiz ebedi yerde şuan bulunan vefat etmiş büyüklerimizi hatırlamayı Allah nasip eylesin.

Ramazan Bayramınız Mübarek olsun, bir sonrakine kavuşmayı Allah hepimize nasip eylesin..

Kategori: Güncel Hayat

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.