WordPress Mini Blog Teması


Wordpress Mini Blog Temasına R10da gezinirken rastgeldim.Normalde kendi sitelerim için başkalarının paylaştığı ücretsiz temaları kullanmayı pek sevmiyorum ama bu başka.Tasarım olarak sade ama tam anlamıyla bu iş için yapılmış çok hoş bir temayı kullanmamak olmazdı.Kendimce değişiklikler yaparak (dahada yapılabilir ama amacından şaşmaması daha iyi) kullanmaya başladım.Eğer mini bir blog kurmayı düşünüyorsanız piyasada bulabileceğiniz en güzel tema diyebilirim üstelik ücresiz.

Tema bir çok blogcunun şifahen de olsa tanıdığı usluer arkadaşımıza ait.Kendisine burdan da teşekkür ediyorum ellerine sağlık :) Kullanım ve demo için sitesinden alıntı yaparak sizlere aktarıyorum.Unutmadan temada page.php ve 404.php yoktur.Footer alanındaki yapımcı linkinide kaldırmamanızı rica ediyorum zira öbür tarafta başınız ağrır.

Temayı Kullanmadan Önce Bunları Okuyun

Öncelikle logoyu değiştirin.
PageNavi eklentisini kullanırsanız şık bir görünümü elde edersiniz. Buradan ekletiyi indirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta PageNavi eklentisinin ayarlar kısmındakiUse pagenavi-css.css alanındaki işareti kaldırın. Yoksa hoş gözükmez.
Admin panelinden ayarlar kısmından okuma ayarlarına giriniz. Oradaki en fazla gösterilecek blog sayfası adedini 7 yapınız. 7′den aşağı olabilir ama yukarı bir rakam olamaz.
footer.php’yi açın 2. ve 15. satırdaki isousluer yazan kısımlara kendi Twitter kullanıcı adını yazınız.

demo indir

Kaynak: http://www.usluer.net/wordpress-iso-mini-blog-temasi/

Kategori: Temalar

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. srkn dedi ki:

  sanırım kişiye özel tema şart

 2. Fatih dedi ki:

  Ben teşekkür ederim böyle bir tema için vakit olunca mini blok sitemi güncellicem.

 3. Usluer dedi ki:

  Birkaç eksik vardı onları da giderdim hocam. Teşekkürler bu arada paylaşımınız için.

  v2 sürümü: http://www.usluer.net/wordpress-iso-v2-mini-blog-temasi/

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.