WordPress 3 Açılır Menü Nasıl Kullanılır

WordPress 3.0 ile gelen menü sisteminin nasıl kullanılacağı ile ilgili bir video hazırladım.Bu konuda profesyonel olmasamda elimden geldiğince anlatmaya çalıştım.Genelde oluşturduğum temalarda kullandığım bu sistemi bazı arkadaşlar çözememekte ve soru sormaktaydı.Umarım onlara yardımcı olabilirim bu video ile.Unutmadan açılır olabilmesi için css tanımlamasıda yapılmış olması gerekmektedir.


Açılır menü için gerekli css düzenlemesini ileriki günlerde ayrı bir konuda anlatmaya çalışıcam.Şimdilik bu sisteme sahip olupta kullanmakta sorun yaşayanlar için videoyu dikkatli bir şekilde izlemenizi rica ediyorum.Eksik kalan yanlarını yorum olarak bildirirseniz sevinirim.

Kategori: Wordpress

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. matematikkonuları dedi ki:

  Bu dediklerinizin aynısını Menüler kısmından yaptım. Css tanımlamadan bahsetmişsiniz, bunu anlamadım. Yani bu şekilde bir açılır menü yapmak için bir eklentiye, ya da bir css koduna mı ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız sevinirim.

  • Fatih dedi ki:

   İhtiyacınız olan eklenti değil sadece css kodları.Çeşitli kaynaklar var bununla ilgili, ufak bir aramayla bulabilirsiniz.Hatta ücretsiz film teması olarak paylaştığım temayı indirip kodlarını inceleyin.

 2. Ali KARATAŞ dedi ki:

  Anlattığınızın Aynısını yaptım fakat Açılırmenü olmadı. Alt alta gösteriyor.

  • Fatih dedi ki:

   Css tanımlamasıda gerekiyor bunun için Ali bey.Örnek bir temada css kodlarına bakıp kendinize göre düzenlerseniz olabilir.

 3. Erhan ÖZER dedi ki:

  Güzel bir anlatım teşekkürler

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.