Tutumlu Yaşamanın Formülünü Öğrenin

Gelir seviyeniz ne olursa olsun, daha tutumlu yaşamanız hem birikim yapmanızı sağlar, hem de gereksiz harcamalardan kurtulmanıza olanak tanır. Tasarruflu bir yaşam şekli oluşturmanız aslında sanıldığı kadar zor değil. Önemli olan, gerçekten faydalı olabilecek önerileri ve ipuçlarını öğrenmeniz ve harfiyen uygulamanızdır. Bu önerilere ulaşmak için bir uzmandan yardım almanız gerekmiyor.

İnternette geçirdiğiniz zamanın bir bölümünü paramkiymetli.com adresinde yer alan içeriklere göz atmaya ayırdığınızda, son derece faydalı içeriklere ve ipuçlarına da ulaşmış oluyorsunuz. Bu faydalı bilgiler söz konusu sitede zaman geçirenlerin hayatında bambaşka değişiklikler yapabilmelerini sağladı. Sizin için de tutumlu bir hayat sürmenin kapılarını aralayabilir. Ekonomi ve finans, tasarruf ve birikim gibi çeşitli kategorilerde onlarca içerik yer alıyor.

Paranız Kıymetliyse Hak Ettiği Değeri Verin!

Örneğin yaşam kategorisinde birikmiş olan borçlarınızdan en kısa sürede kurtulmanızı sağlayacak, harika bir yol haritası var. Yeni evlenenlerin konut satın alabilmek için uygulayabilecekleri yöntemler de yine bu kategoride bulunuyor. Kişisel gelişim kategorisinde iş arayanlara önemli tavsiyeler ya da kendini geliştirmenin nasıl kazanca dönüştürülebileceği gibi ipuçları bulunuyor.

Son dönemde aklınızda girişimcilik varsa, söz konusu sitenin bu kategorisine tıkladığınızda aradığınız pek çok bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Yatırım aracı nasıl seçilir ya da maddi destek nasıl bulunur gibi soruların yanıtlarıyla birlikte okumanız gereken kitap önerilerine dahi bu adresten ulaşabiliyorsunuz. Bir anlamda kişisel ekonomiye ve tutumlu bir yaşam sürmeye dair en önemli bilgilerle derlenmiş pek çok içeriği okuyarak, hayatınıza uyarlamanız mümkün olabiliyor.

Oldukça kolay anlaşılır bir dille aktarılan bilgiler, basit ipuçlarından ibaret değil. Aynı zamanda uygulamanın devasa değişimleri zorunlu kıldığı, ütopik ipuçları da değil. Sadece bir farkındalık yaratarak, gerekli değişimi kolaylıkla yapabileceğiniz önemli bilgiler yer alıyor. Örneğin 10 adımda bambaşka bir yaşam şekli dizayn etmenizi sağlayacak bir içerik bu sitede mevcut ve her gün çok sayıda kişiye ilham oluyor. Bir başka örnek daha verecek olursak, öğrencilerin nasıl para biriktirebileceğini anlatan bir yazı da var. Evet, “öğrencilik” ve “para biriktirmek” tezat kelimeler olabiliyor ama aslında bu imkansız değil. En iyisi siz bu siteye kendiniz göz atın.

Kategori: Güncel Hayat

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Çelik Konstruksiyon imalati dedi ki:

  Tutumlu ola bilseydik çok iyi olurdu ama malesef çok zor benim için.Teşekkürler

 2. Mümtaz dedi ki:

  Para biriktirmenin İlk yolu daha çok para kazanmaktır. :)

 3. Nefret dedi ki:

  Fatih bey merhaba, (WPLog Ücretsiz Kişisel Blog Teması)

  Logo linkini siteadı.com/resimler/logo.png olarak girdiğimde anasayfada görünümüyor.

  resimler/logo.png olarak girdiğimde görünüyor, ama başka bir sayfada görünmüyor. Link otomatik olarak değişiyor. Örneğin “Hakkımda” sayfasına girince siteadı.com/hakkimda/resimler/logo.png oluyor, dolasıyıla görünmüyor. Bu sorunu çözemedim, yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.