Ticari İlişkilerde ve Tüketicilere Karşı Güven Problemi Nasıl Aşılır?

Günümüzde ticaretle uğraşanların tanımadıkları bir işletme ile iş yapacakları zaman aralarındaki en büyük problem, güven problemidir. Hiç kimse güven duymadığı bir işletmeyle ticaret veya ortak iş yapmaz, yapmak istemez. Belki eskiden güven problemini aşmak daha kolaydı. Herkes kendi tanıdığı insanlarla, yakın çevresiyle veya tavsiye üzerine ulaştığı insanlarla iş yapardı. Peki, hızla globalleşen bir dünyada, sizden çok uzaklarda faaliyet gösteren firmalarla iş yapmanız gerektiğinde karşı tarafa nasıl güvenirsiniz veya onlara nasıl güven verirsiniz? Aslında daha önce o firmalarla iş yapmış insanların firma hakkındaki düşüncelerini okuma fırsatınız olsa, firma bilgilerini ve profillerini inceleme şansınız olsa, aynı şekilde bu durum karşı taraf için sizin açınızdan geçerli olsa, her şey daha kolay olurdu dediğinizi duyar gibiyim. Bu sesi Bizpoint daha önce duymuş olacak ki size tam olarak bu imkânı sunuyor. İş yapmaya karar verdiğiniz şirketlerle aracısız olarak doğrudan iletişim kurma imkânından tutun, detaylı profillerini inceleme fırsatı, diğer işletmelerin o firma hakkındaki yorum ve düşüncelerine ulaşabilmenizin mümkün olduğu bir sistem inşa etmiş Bizpoint.

Sadece firmalar arasında değil, aynı şekilde firma yorumlarına, değerlendirmelerine, incelemelerine tüketicilerin ulaşması da mümkün. Bizpoint; alışveriş yapmak istediğiniz firmaların profilini önceden Bizpoint üzerinden inceleyerek, müşteri memnuniyetinin ne seviyede olduğunu anlamanızı kolaylaştırıyor. Böylelikle daha önce hiç alışveriş yapmadığınız bir işletme ile aranızda güven ilişkisinin kurulmasını sağlıyor.

Ayrıca Bizpoint’in en büyük ve kullanışlı özelliği, ihtiyaç duyduğunuz şirketin size en yakın bayisini, şubesini bulabilme imkânını sunuyor. Bu nedenle Bizpoint’in harita sistemi üzerinde durmakta ayrıca fayda var, çünkü sadece aradığınız şirketin değil kurumun, kuruluşun, bankaların, bankamatiklerin, devlet dairelerinin hatta park, bahçe, dinlenme ve spor alanlarının yerini bile sistem üzerinden görmeniz sağlanıyor, bunların en yakın şubelerini, ek binalarını, bayilerini harita üzerinden size gösteriyor. Yine aynı şekilde her şube için yapılmış yorumlara, kullanıcı deneyimlerine ulaşmanız sağlanıyor. Böylelikle Bizpoint sisteminde üç bin farklı şehirde bulunan iki milyona yakın işyeri, mekân ve kurumlarla ilgili fikir sahibi olmanıza imkân tanıyor, üstelik sürekli bilgisayar başında olmanıza da gerek yok, ister tabletinizden, ister telefonunuzdan Bizpoint’ten faydalanmanız için uygulamasını indirmeniz yeterli.

Kategori: İnternet

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.