Temple Run oyunları, Temple Run oyna

temple-run-2Hayvanların da kullanıldığı bu oyunlar gün geçtikçe özelleşip ilerlemeye devam ediyor. Maymunlar çok tatlı ama bazen de tehlikeli olabiliyorlar. Hemen hemen her zaman ne yapacakları kestirilemeyen hayvanlardırlar. Evrende de uzay projelerinde de kullanılan bu hayvanlar temple run brave oyunlarında da karşımıza çıkabiliyor. Hemen hemen her şeye meraklı olan hayvanlar onların olan hiçbir şeye elletilmesini istemezler.

Bu oyun da ise hemen hemen her şeye meraklı olan maymunlar onlara ait olanların ellenmesini istemezler. Gezginlerin birini kontrol ettiğimiz bu temple run oynaoyunun da adamımız daha önce gidilmemiş keşfedilmemiş bir yere gidip orayı keşfetmek ister ve yola çıkar. Ve bu adamın gittiği yer maymunlar tarafından korunan gizemli bir tapınaktır. Ve gezginin macerası bu tapınağa gitmek ve muhafızların yani maymunların adamı kovalaması ile devam eder.

Bu oyun böyle güzel bir oyundur ve bu oyunun temelini bu oluşturur. Bütün oyun boyunca maymunlar kovalıyor biz kaçıyoruz. Hopluyoruz, zıplıyoruz ve temple run oyunun tadını çıkarmaya çalışıyoruz. Oyun boyunca engeller var ve biz o engellerin altından da kayıyoruz. Bazen de yıkık dökük virane yerler de sanki bir ip üzerinde yürüyormuş gibi yürürüz. Ve engelleri aşmaya çalışırız. Bizim oyunumuzda ki kaçış yolları bize fazla bir gidiş yolu vermiyor. Yıkık yerlerde yada dönemeç yerler de tek bir şansımız oluyor. Kaçışımız sürdükçe oyunda hayli hız kazanıyor.

Reflekslerimize güvenmemiz gerekiyor çünkü hayatta yalnızca böyle kalabiliyoruz. Bazen bir ağaca bazen de bir taşa takılıp kalabilme ihtimalimiz var. Veya biz koşarken bir yere çarpma ya da sürtme yaşayabiliriz. Bu kadar büyük bir hata yaptığımız da maymunlar hemen yakınımız da arkamız da belirip bizi yakın takibe almaya başlıyorlar. Bu esna da hata şansımız yok tek bir hata yaparsak hemen bizi yakalayabiliyorlar ve ölüm kaçınılmaz oluyor. Aşağıda da bizi timsahlar bekliyor yani aşağıya da düşme gibi bir şansımız yok eğer aşağıya düşer isekte timsahlara yem oluruz. Yapmamız gereken en önemli şey hızlı koşup bir an önce çok altın toplamak yoksa kaçınılmaz sonumuz ölüm olur.

Kaynak: playtemplerun2gameonline.com

Kategori: Tanıtım

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..3 yıldır aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve birşeyler öğreniyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i orta derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.