Tatilde En İyi Seçim: Kiralık Villalar

kiralik_villaTatilde Bireysel İhtiyaçlara En İyi Cevap Veren Konaklama Seçeneği: Kiralık Villalar

Tatil bölgelerinde yer alan oteller, sundukları hizmetlerle tatilcilerin pek çoğunu mutlu ediyor. Fakat kimi insanlar tatilini, benim gibi, bireysel ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek konaklama mekânlarında geçirmeyi tercih ediyor. Otellerde konaklamak için seçilen konseptlere uyum sağlamayı sevmediğim ve tatilimi belirli saatlere bağlı kalmadan dilediğim gibi geçirmek istediğim için kiralık villaları tercih ediyorum.  Ülkemizin hemen her tatil bölgesinde benim gibi düşünenler için kiralık villalar bulunuyor. Bu bölgelerin başında gelen Antalya – Kaş, tatil için de en çok tercih edilen bölgelerden biridir. Tatil için Antalya bölgesinde yer alan şirin beldelerden Kalkan’ı tercih edebilirsiniz. Antalya kalkan kiralık villaları için Patara Property en güzel seçim olacaktır.

Kalkan, Kaş’a bağlı masmavi bir belde olma özelliği ile eşsiz manzarası, tertemiz doğası ve denizi ile tatil için en güzel seçeneklerden birisidir. Bu güzel belde de tatil yaparken otellerin konseptlerinde yer alan hizmetleri almak için belirlenmiş saatler sebebiyle o saatlerde otel içinde bulunmak, benim için tatilin keyfini kaçırıyor. Bu sebeple kiralık villalarda konaklayarak tatilde saatlere ve mekâna bağlı kalmıyorum.

Kiralık villa tercihimin bir diğer sebebi de ailecek çıktığımız tatiller sırasında tüm aileyle ev ortamının sıcaklığında konaklamaktır. Patara Property villaları aile ile sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte çıktığınız tatilleri en güzel şekilde değerlendirmek için birbirinden güzel özelliklerde villaları beğeninize sunuyor.

Patara Property Kiralık Villaları Ve Özellikleri

Antalya Kalkan beldesi dâhil olmak üzere pek çok bölgede kiralık villa hizmeti sunan Patara Property’nin Antalya Kalkan kiralık villaları için   pataraproperty.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sitede ayrıntılı özelliklerini görebileceğiniz villalar, villaya bağlı olarak 2, 3, 4, 5 taneye kadar yatak odası bulundurabiliyor. Odalarda tek ve çift kişilik yataklar bulunuyor. Buna bağlı olarak da 5, 6, 7, 8, 10 kişi gibi kalabalık konaklamalara en iyi şekilde cevap verebiliyorlar. Villalarda genel olarak bir adet salon ve mutfak bulunuyor.

Fiyatlar ise internet sitesinde görebileceğiniz üzere haftalık olarak belirleniyor.

Kategori: Genel

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.