Sosyal İmleme ve Faydası v1


Şu günlerde bir webmasterın olmazsa olmaz denilen konularından biride Sosyal İmleme servisleridir.Sitemizin yeni olması sebebiyle aklıma bir anda gelen bir deneme ve sonuçlarını sizlerle paylaşmak istedim.Denememiz Sosyal İmleme yapmak ve bunun sonucunda sitedeki kabataslak değişkenler.

Sitemiz yaklaşık 2 hafta kadar kuru bir indexle beklemede kaldı ve sadece yapım aşamasında yazısı ile bekledi.Bu sırada google amcamız bizi indexlemişti ama info vermemişti.
Örnek Resiminide verelim tam olsun :)

Gördüğünüz gibi kup kuru hiçbirşey yok.Unutmadan söylim yaklaşık 4 gün önce değerlendirme isteğinde de bulunmuştum.Demem o ki herşeyi google amcadan beklemeyin..

Bu resmi çektikten sonra sosyal imleme olayına başladım.Kullandığım siteler bildiklerimizin yanında kendi araştırmalarım sonucu bulduğum edindiğim siteler.Buradaki paketi kullandım desem daha açık olur.

Resimin üzerinde saat ve tarihide belirttim ki bakalım ne kadar sürede sonuç vericek diye.Ve sonuç benim istediğim gibi oldu ve indeximizi infomuzu aldık :) Bununlada kalacağını sanmıyorum 2 gün sonra olacak olan değişiklikleride bu konuya yazıcam..iyi akşamlar cümleten

Unuttum 2. Resimde bu :)

… ::: Ekleme :::…
2 gün bekleneceğini belirtmiştik ama sonucu hemen verdi hayırlı olsun :) Kendiniz Bakın

Görüntüsüde burda;

Kategori: Webmaster

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. sohbet dedi ki:

    Hocam bu yabancı sitelere türkçe içerik göndersek sorun olur mu.

  2. Ali dedi ki:

    Çok yararlı bir içerik olmuş teşekkürler..

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.