Show tv Cepten İzle

Show tv kanalını cepten izlemek dedik yanlış duymadınız kesintisiz bir yayın için şovu izlemek için güzel sizlere bir kaç öneride bulunmak istiyoruz. Bir çok sitede yayınlar var hatta bazen kendi siteleri bile donma veyahut takılma yaşabiliyorsunuz. Bu durumu gördüğümüz için Show tvyi sorunsuz izlemeniz için sizlere en iyi izleme olanağı sunan bir tüyo vereceğiz.

Mobil tv günümüzde gelişmeye devam ediyor bu noktada cepten mobil tv uygulamalarıda oldukça çok bunlardan biri olan ve şuana kadar sorun yaşanmayan samimi olarak söylemek isterizki tvizleyim.com adlı sitedir. Peki site üstünden izleyebiliyosunuz fakat mobilden girince neler olacak?
Cebinizden girdiğinizde ise kanalların bulunduğu sayfadan aşşağıya doğru çektiğinizde tvizleyim adlı uygulamayı görebilir ve indirebilirsiniz. Daha bitmedi Tv 8 kanalını kanal d ve fox tv gibi bir çok ulusal kanalıda rahatlıkla izleme imkanına sahipsiniz.

iyi seyirler dileriz.

Kategori: Teknoloji

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. izzet dedi ki:

    Bende Galatasaraylıyım:) mailden ulaşırmısın bana fatih.

  2. naz dedi ki:

    Güzel site ben şimdi girdim bir sürü kanal var yapanların ellerine sağlık gerçekten donmadan sorunsuzca tv izleyebiliyorum ayrıca kaçırdığım dizileride artık buradan seyredeceğim.

  3. candan dedi ki:

    Güzel siteymiş beğendim.

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.