R10.net Saldırısı ve Büyük Kaybımız

Sitesi olupta uğramayan yoktur sanırım r10 webmaster sitesine.Bir kaç gündür işlerimden dolayı girmediğim sitede bugün giriş yapamadım.Önce şifremin çalındığını sanırken öğrendim ki saldırı yemiş ve bütün veriyi kaybetmişler.Tamam büyük bir hacmime sahip her bakımdan, ama kıytırık sitelerimizin bile yedeğini biz alırken sayın r10.net yöneticileri nasıl yedek tutmaz?

Giden konularıma mı yanayım yoksa bu büyük platformdaki kaybolan onca bilgiye mi! Siten varsa googleda arattığın zaman illaki bir konusu karşına çıkar ve girer bakarsın.Evet artık bakamayacaksın sayın site sahibi! Onca ekmek yiyen adam varken halime şükrediyorum ve umarım bu büyük sorundan tez zamanda kurtulmalarını diliyorum.Cümlemize geçmiş olsun..

bluefb

Kategori: Webmaster

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..3 yıldır aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve birşeyler öğreniyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i orta derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.