Link Kısaltarak Para Kazanmak

adfly

Link kısaltma servislerini bir çok kişi kullanmadığını tahmin ediyorum.Oysaki bu servisler doğru kullanıldığında güzel paralar kazandırabilecek servisler.Güzel paralar demişken milyonlardan bahsetmiyorum.Gözü bu kadar yüksekte olan varsa zaten bu servisleride denemiştir.Kendimden de örnek vererek bu konuyu araştıranlara fikir vermek istedim.Eğer link paylaştığınız bir siteniz varsa bu servislerden tatlı paralar kazanabilir ek masraflar için kaynak yaratabilirsiniz.

 

Örnek vereceğim site günlük 4-5k hiti bulunan bir websitesi.Yazı içinde alternatif olarak verdiğim linklerde adf.ly kullanılarak kısaltıldı.Alternatifte kullanıyorum çünkü gelen ziyaretiçiye istediğini sitemde zaten veriyorum.Bu seo için önemli unutmayın.Demek istediğim her gelen bu linklere tıklamayabiliyor.Tabi kullanacağınız alana göre bu değişecek.Film indirme sitesinde download linklerini adf ile kısaltırsanız ekstra olarak bunun üzerinden de para kazanabileceksiniz.Birde sizden alıntı yapanlar oluyorsa tadından yenmez :)

 

İnsanları yanlış yönlendirmek istemediğimden sadece kullandığım siteyi sizlere örnek veriyorum.Diğer sistemlerin ödeme şekilleri ve yapıp yapmadıkları konusunda bilgim olmadığı için araştırmasını sizlere bırakıyorum.

Adf nin ödeme sistemide bana göre güzel.Ödemeye ne kadar kaldığını sizlere Withdraw menüsünden geri sayım yaparak gösteriyor.Ödemeyide paypal ve Alertpay üzerinden yapıyor.Açacağınız üyelikte bunları giriyorsunuz ve kullanmaya başlıyorsunuz.Özellikle Almanya’dan aldığım ziyaretçiler bana çok kazandırıyor.Gösterim ve ödeme aralıklarına buradan ulaşabilirsiniz.Ayrıca 5$ bakiyeye ulaşmadan ödeme alamayacağınızıda belirtmek isterim.

 

Üye olmak için buraya tıklayın ve bilgilerinizi doğru birşekilde girin.Paypal adresinizle üyelik adresinizin aynı olması gerekmiyor.

 

Withdraw menüsünden kazançlarınızın toplamını,son aldığınız ödemeyi,ödeme yapılması için kalan zamanı ve geçmiş ödemeleri görebilirsiniz.

Kullanmaya başlamak için siteye giriş yapın ve anasayfadaki bölüme linkinizi yerleştirin, ardından shrink butonuna basın.Linki özelleştirmek için more options bölümünü kullanabilirsiniz.Sitenize entegre etmek içinde tools bölümünü kullanabilirsiniz ama ziyaretçiyi sıkmamak için bunu önermiyorum.

Detaylı link analizlerini yine anasayfadan görebilir hangi ülkeden kaç kişi tıkladı ve ne kadar verdiğini görebilirsiniz.En çok tık alan linkler ve ne kadar kazandırdığını yine aynı sayfada bulmanız mümkün.

 

Az çok demeden bu hizmeti kullanarak aylık kazanacağınız 10-15$ ile domain alabilir, siteniz için seo çalışması yaptırabilirsiniz.Yada paypal hesabınızda biriktirip kendi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Aldığım Ödemeler

adf ödeme

Kategori: Manşet, Webmaster

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. link para dedi ki:

  Boş vakitlerinde internetten para kazanmak isteyenlere güzel bir alternatif olmuş. Tabi linklere yeteri trafik çekebileceğinizi var sayarsak. Bir de Türkiye merkezli tıklamalar fazla kazandırmıyor. Yabancı trafiğe yoğunlaşılmalı.

 2. özgür kadınlar dedi ki:

  int işleri iyice para pul işine döndü. tam olarak nereye gidiyor çözemedim..

 3. hotel dedi ki:

  Bir hotel sitem var sizin dediğiniz gibi yaptığımda acaba linkler site içeriğinden otomatikmi alıyor yoksa kendimiz mi belirliyoruz anlayamadım yani reklam değerleri neye göre ölçülecek ?

  • Fatih dedi ki:

   İsterseniz linkleri siz kısaltabilirsiniz, yada tools bölümünden verilen kodu head taqları arasına ekleyerek kendi oluşturmasını sağlayabilirsiniz.Gösterim başı ücretlendiriliyor

 4. Kutlu Bilgi dedi ki:

  Webmaster olup sayfasından para kazanmayı düşünüp link kısaltma servislerini kullanmayı düşünen arkadaşlar için en son durumu elimden geldiğince inceledim.
  Türkiye üzerinden gelen hitler bakımından inceleme yaptım.
  Şu an itibari ile Türk Link kısaltma servisleri içinde en fazla kazandıran link kısaltma servislerini aşağıya çıkardım. Ödemelerinde hiç birininde sorun yok gayet sağlam ve belirttikleri tarihte ödeme yapıyorlar.
  1- http://link.tl 1000 hite : 3,5 TL veriyor.
  2- http://lincut.net 1000 hite : 3,0 TL veriyor.
  3- http://mikiurl.com 1000 hite : 1,5 TL veriyor.
  Diğer özellikleri hemen hemen aynı olan bu servislerin tek farklılığı hit başına ödedikleri para. Bol kazanclar dilerim.

 5. ali dedi ki:

  mesela wupload vb sitelerin şifrelerini ad fly ile yayınlıyorlar günde en az 3 bin tıklama alıyor iyi para var

 6. Fatih dedi ki:

  Yazıyı uzun yazdığımı farkettim.İçimden gelenleri ve önemli noktaları yazdığımdan dikkat etmedim kusura bakmayın :)

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.