Kredi Denizi’nden Kredi Hesaplarınızda Büyük Kolaylık

Her birimizin bankalarla ilişiği bulunan günümüzde kredi kullanmak da önemli ihtiyaçlarımızdan biri. Bir mülk ya da taşıt satın almak istediğimizde ya da küçük çaplı nakit ihtiyaçlarımızda mutlaka bankalara başvurmamız gerekiyor. Taşıt kredisi, sağlık kredisi, tatil kredisi, ihtiyaç kredisi ya da konut kredisi almak istediğimiz zaman bu çok çeşitli kredi türleri kafa karışıklığı yaratıyor. Her bir kredi için bankalar farklı kriterlere bakıyor ve her birinin faiz seçenekleri değişiklik gösteriyor. Bu etapta özellikle yoğun iş temposuna sahip olan tüketiciler bankalar arasında mekik dokuyarak bir takım hesaplamalar yapmaya çalışıyor.

Kredi Denizi, Kredi hesaplama konusunda tüketicilere büyük kolaylık sağlıyor. Kredidenizi.com.tr web sitesinde bulunan Hesaplama Araçları sekmesi, tüketicilerin kolaylıkla kredi hesaplamalarını yaparak akıllarındaki soru işaretlerine yanıt vermeyi amaçlıyor. Kredi Hesaplama sekmesinde iki tür hesaplama yöntemi bulunuyor. Bunlardan ilki olan Detaylı Hesaplama sekmesi aslında sizin hangi kredi türünü kullanmaya ihtiyacınız olduğuna da yanıt veriyor. Bu sekmede kullanıcıya öncelikle hangi kredi türünü kullanmak istediği, sonrasında hangi tutarda, kaç aylık bir dönemde ve hangi faiz oranı ile geri ödeme yapmak istediği soruluyor. Bu sorulara yanıt verdikten sonra oluşturulan detaylı ödeme tablosu ile ödeme planınızı görebiliyorsunuz. İkinci seçenek olan kredi kapama tutarı hesaplama sekmesinde ise daha önce almış olduğunuz krediye dair tutar, vade ve faiz oranı sorularına yanıt veriyorsunuz. Bu seçenek size daha önce almış olduğunuz krediyi tek seferde kapamanın sağladığı kazanç oranını gösteriyor, aldığınız yanıtla kredinizi tek seferde kapayıp kapamamanın kararını verebiliyorsunuz.

Kredi Denizi’nin sağladığı bu kolaylık, bu hizmeti ile rakiplerinin önüne geçmesini sağlıyor. Sahip olduğu zamanı bankalarda geçirmektense web sitesinden hızlıca cevaplara ulaşabilen tüketiciler artık Kredi Denizi’ni tercih ediyor. Uzun yıllar bankacılık sektöründe uzmanlaşmış bir kadronun kurduğu Kredi Denizi hem kredi türleri arasında kararsız kalan, hem de hesaplamalarını kolaylıkla yapmak isteyen tüketicilerin başvurduğu ilk merci haline geliyor. Siz de banka kredilerine dair her tür sorunuza yanıt almak ve kredi hesaplama aracından kolaylıkla faydalanmak istiyorsanız kredidenizi.com.tr’yi ziyaret edebilir ve güvenle kredi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kategori: Tanıtım

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.