İzmir Gülüş Tasarımı

Ülkemiz diş tedavisi alanında dünyanın önde gelen ülkelerinden biri. Bir çok Avrupa ülke vatandaşları bu konuda ülkemize gelip tedavi oluyorlar. Avrupa’dan tedavi için gelen hastaların en çok ilgi gösterdiği yer olan olan Özel CADDE DENTAL Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yurtdışından diş tedavisi için gelen hastaların % 80 gibi büyük bir bölümünü misafir ediyor. izmir gülüş tasarımı ve izmir estetik diş doktoru aramalarında 1 numaralı merkez Cadde Dental’in sahibi Dr. Soner ARIKANile başarılarının sırrını ve Türkiye’nin bu alanda yakaladığı yükselişi konuştuk.

Soner bey sizi yoğun iş temponuz nedeniyle fazla meşgul etmeden diş sağlığı ile ilgili merak edilen farklı alanlardaki sorularıma geçmek istiyorum. Gülüş tasarımı nedir ?

Kısaca bahsetmek gerekirse gülüş tasarımı, kişinin dudak bölgesi, dişleri ve diş etleri gibi bölgelerinin estetik değerlendirilmesi neticesinde kişiye görsel olarak güzel ve doğal gülüş tasarımı oluşturmaktır. İzmir gülüş tasarımı konusunda polikliniğimiz son derece titiz ve yüksek başarı oranıyla hizmet vermektedir.

Sizinde bildiğiniz gibi implant tedavisinde hastaların hala yoğun çekinceleri var. Bunların başında acı duyma ve fiyat yüksekliği geliyor bu konularda sizden bilgi alabilirmiyiz ?

Öncelikle bir yanlışı düzeltmemiz gerekiyor. İmplant uygulamasında kişinin acı duyması mümkün değil. Operasyon bölgesine uygulanan anestezi hastanın acı duyma oranını sıfıra düşürmektedir. Bu konuda hastaların içleri rahat olabilir yalnız implant işlemi yapıldığı günün akşamı biraz ağrı hissedebilirler buda gayet normaldir. Bu ağrıyıda basit bir ağrı kesici ile sonlandırmak mümkün. Fiyat yüksekliğide aslında yanlış bilinen konulardan biri. Nedeni ise Ülkemiz Avrupa ortalamasının çok üzerinde implant hizmeti vermektedir. Fakat fiyatlarımız Avrupa’da uygulanan fiyatların yarısı bile değil ayrıca son yıllarda ülkemizde implant tedavisinin fiyatlarıda gayet makul fiyatlara geriledi. Diğer yandan Ülke genelimizde izmir implant konusunda en başarılı ilimiz diyebilirim.

Hergün hizmet veren bir merkezsiniz. Bu sizler için zor oluyormu ?

Hayır kesinlikle zor olmuyor. Kadromuz hem tecrübe hemde bilgi birikim konusunda Türkiye’nin en iyi kadrosu diyebilirim. Ayrıca personel sayımız tüm hastalarımıza 7 Gün 24 Saat hizmet vermek için yeterli. Hastalarımıza ya da fikir almak isteyen kişilere sadece merkezimizde değil telefon ve mail adreslerimiz üzerinden hizmet veriyoruz. Sorun yaşayan herkes diledikleri zaman bizi arayıp fikir alışverişinde bulunabilirler.

İzlenim ;

Sizler için diş sağlığı üzerine Türkiye’nin 1 numaralı merkezinde söyleşi yaptık. İzlenimlerimizi aktarmamız gerekirse hem oldukça uzman bir kadroya sahipler güler yüzlü personeli tüm hastalara çok yakından hizmet veriyor. En önemlisi ise Poliklinik inanılmaz derecede temiz röportaj yaptığımız sürede bile 2 defa genel temizlik yapıldığını gördüm. İşin ilginç kısmı ise neredeyse Türk hastalar kadar yabancı hastaların bulunması. Sanırım Cadde Dental‘in ünü çoktan avrupa kıtasını sarmış durumda.

Detaylı bilgi için ;

Tel : 0232 336 70 79
Mail : caddedental@gmail.com
Web : https://implantdisizmir.com

Kategori: Tanıtım

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.