İzmir Estetik Diş Doktoru

İzmir Estetik Diş Doktoru

İnternetin hayatımızdaki yeri reddedilemez. Son 10 yılda akıllı cihazlar sayesinde masaüstü bilgisayardan cebimize kadar ulaşan internet teknolojisi artık gıda, giyim, taksi çağırma, ödeme yapma ve bir çok alanda evden çıkmamıza gerek kalmadan işlem yapmamıza olanak sağlıyor. İnternetin nimetlerinden artık sağlık kurumlarıda yararlanmaya başlamış durumda.

Özellikle diş merkezleri internet üzerinden bir çok hastasına randevu vermekte ve ağız diş sağlığı için hastalarını bilgilendirmekteler. Peki biz internetten her bulduğumuz siteye güvenmelimiyiz ? Tabii ki hayır. Özellikle konu sağlık olunca kesinlikle randevu veya fikir alacağınız merkezi iyi araştırmanız gerekiyor. Öncelikle girdiğiniz web sitesinde aktif ssl sertifikası olmasına dikkat edin. İletişim linkinde ünvan, adres ve telefon numarası yazılı olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Bu konuda Türkiye’nin en başarılı polikliniği olarak gösterilen Cadde Dental, hastalarına gösterdikleri özen ve yaklaşımla sektörde adından söz ettiriyor. Sadece hastalarına değil aynı zamanda internet sitelerine gösterdikleri özenle öne çıkan Cadde Dental, Google aramalarında izmir implant ve izmir implant diş gibi kelimelerde ön planda bulunuyor.

Türkiye’de diş tedavi konusunda otorite olarak kabul edilen Dr. Soner ARIKAN‘ın sahibi olduğu Cadde Dental bünyesinde yine bu alanda Türkiye’nin en saygın diş hekimleri, hastalarına hizmet veriyorlar. İzmir gülüş tasarımı üzerine % 100 e yakın başarı oranı ile diğer tüm diş tedavi merkezlerinden ayrılan Cadde Dental sadece Türk hastalara değil Dünya’nın bir çok ülkesinden hastalara başarıyla tedavi uygulamaktadır.

izmir estetik diş doktoru Soner ARIKAN tarafından 2010 yılında izmir’de kurulan poliklinik, kurulduğu günden bu güne dek sıfır şikayet oranıyla bir ilki başarmış durumda. Bu gerçekten büyük başarı nedeni ise diş tedavisi ve diş estetiği uygulamalarında her hastayı memnun etmem neredeyse imkansız. İşinde uzman hekim ve güler yüzlü personeli sayesinde Avrupa’nın birçok ülkesinde ismini duyuran merkez Türkiye’nin adını bu alanda gururla zirveye taşımaktadır.

Ayrıca Cadde Dental, Türkiye’nin bir çok bölgesinden gelen hasta sorularını haftanın her günü 7 gün 24 saat esasıyla mail ve telefon üzerinden yanıtlayarak bilgi paylaşımı yapmaktadır.

Bugüne dek en fazla gelen sorular şu şekilde gerçekleşmiştir ;

  • İmplant yaptırırken acı çekermiyim ?
  • İmplant uygulaması çok pahalı mı ?
  • İmplant kullanım süresi var mı?
  • Dokunun implantı reddetme riski oluyor mu?
  • İşlem sonrası ağız ve diş bakımını nasıl yapmalıyım ?

Genel olarak merak edilen sorular bu yönde gelmektedir. Bu sorulara kısaca değinecek olursak.

  • İmplant tedavisi sırasında lokal anestezi uygulanacağı için herhangi bir acı duyulması söz konusu olmamaktadır.
  • İmplant uygulaması geçtiğimiz senelere oranla daha düşük maaliyetle yapılabilmektedir.
  • İmplant kullanım süresi ortalama 30 senedir.
  • İmplant titanyum malzemeden üretildiği için dokunun reddetme gibi bir durumu söz konusu olmamaktadır.
  • Dişlerinize fazla baskı uygulamadan dairesel şekilde fırçalamanız ve 24 saat sonra ağız garagarası kullanmanız faydalı olacaktır.

Detaylı bilgi için ;

Tel : 0232 336 70 79
Mail : caddedental@gmail.com
Web : https://izmir-implant.com

Kategori: Tanıtım

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..3 yıldır aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve birşeyler öğreniyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i orta derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.