İzmir Estetik Diş Doktoru

İzmir Estetik Diş Doktoru

İnternetin hayatımızdaki yeri reddedilemez. Son 10 yılda akıllı cihazlar sayesinde masaüstü bilgisayardan cebimize kadar ulaşan internet teknolojisi artık gıda, giyim, taksi çağırma, ödeme yapma ve bir çok alanda evden çıkmamıza gerek kalmadan işlem yapmamıza olanak sağlıyor. İnternetin nimetlerinden artık sağlık kurumlarıda yararlanmaya başlamış durumda.

Özellikle diş merkezleri internet üzerinden bir çok hastasına randevu vermekte ve ağız diş sağlığı için hastalarını bilgilendirmekteler. Peki biz internetten her bulduğumuz siteye güvenmelimiyiz ? Tabii ki hayır. Özellikle konu sağlık olunca kesinlikle randevu veya fikir alacağınız merkezi iyi araştırmanız gerekiyor. Öncelikle girdiğiniz web sitesinde aktif ssl sertifikası olmasına dikkat edin. İletişim linkinde ünvan, adres ve telefon numarası yazılı olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Bu konuda Türkiye’nin en başarılı polikliniği olarak gösterilen Cadde Dental, hastalarına gösterdikleri özen ve yaklaşımla sektörde adından söz ettiriyor. Sadece hastalarına değil aynı zamanda internet sitelerine gösterdikleri özenle öne çıkan Cadde Dental, Google aramalarında izmir implant ve izmir implant diş gibi kelimelerde ön planda bulunuyor.

Türkiye’de diş tedavi konusunda otorite olarak kabul edilen Dr. Soner ARIKAN‘ın sahibi olduğu Cadde Dental bünyesinde yine bu alanda Türkiye’nin en saygın diş hekimleri, hastalarına hizmet veriyorlar. İzmir gülüş tasarımı üzerine % 100 e yakın başarı oranı ile diğer tüm diş tedavi merkezlerinden ayrılan Cadde Dental sadece Türk hastalara değil Dünya’nın bir çok ülkesinden hastalara başarıyla tedavi uygulamaktadır.

izmir estetik diş doktoru Soner ARIKAN tarafından 2010 yılında izmir’de kurulan poliklinik, kurulduğu günden bu güne dek sıfır şikayet oranıyla bir ilki başarmış durumda. Bu gerçekten büyük başarı nedeni ise diş tedavisi ve diş estetiği uygulamalarında her hastayı memnun etmem neredeyse imkansız. İşinde uzman hekim ve güler yüzlü personeli sayesinde Avrupa’nın birçok ülkesinde ismini duyuran merkez Türkiye’nin adını bu alanda gururla zirveye taşımaktadır.

Ayrıca Cadde Dental, Türkiye’nin bir çok bölgesinden gelen hasta sorularını haftanın her günü 7 gün 24 saat esasıyla mail ve telefon üzerinden yanıtlayarak bilgi paylaşımı yapmaktadır.

Bugüne dek en fazla gelen sorular şu şekilde gerçekleşmiştir ;

 • İmplant yaptırırken acı çekermiyim ?
 • İmplant uygulaması çok pahalı mı ?
 • İmplant kullanım süresi var mı?
 • Dokunun implantı reddetme riski oluyor mu?
 • İşlem sonrası ağız ve diş bakımını nasıl yapmalıyım ?

Genel olarak merak edilen sorular bu yönde gelmektedir. Bu sorulara kısaca değinecek olursak.

 • İmplant tedavisi sırasında lokal anestezi uygulanacağı için herhangi bir acı duyulması söz konusu olmamaktadır.
 • İmplant uygulaması geçtiğimiz senelere oranla daha düşük maaliyetle yapılabilmektedir.
 • İmplant kullanım süresi ortalama 30 senedir.
 • İmplant titanyum malzemeden üretildiği için dokunun reddetme gibi bir durumu söz konusu olmamaktadır.
 • Dişlerinize fazla baskı uygulamadan dairesel şekilde fırçalamanız ve 24 saat sonra ağız garagarası kullanmanız faydalı olacaktır.

Detaylı bilgi için ;

Tel : 0232 336 70 79
Mail : caddedental@gmail.com
Web : https://izmir-implant.com

Kategori: Tanıtım

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Sibel Ergül dedi ki:

  07.08.2018 de İzmir Mavibahçe AVM’deki Cadde Dental Diş Kliniğinde DT. Soner Arıkan’la ön iki zirkonyum dişimin daha güzel olacak şekilde yenilenmesi ve 09.08.2018 de saat 15:00 de prova yapılıp aynı gün takılacağını vaat etmesi sebebi ile 2100 TL’ye anlaştım. 1500 TL nakit ödedim ve dişlerimi çıkarttı. Ayrıca botoks, dolgu ve leke iğnesi yaptığını söyledi ve iki yanağımdaki güneş lekelerine 4 kez iğne yaptı. Oradan ayrıldıktan sonra yanaklarımda morluk, acıma ve yanma oluştu. Randevu günü ve saatimde orda arkadaşımla beraber hazır bulunduk ancak Soner Bey yoktu. Önce yarım saat Soner Beyin, sonra 1.5 saat dişin ve teknisyenin gelmesi için bekletildik. Randevu saatine uyulmadığını söylemem üzerine Soner Bey benimle asık suratlı, sert, sitemkar ve suçlayıcı konuştu. Yapılan dişler ise 5 defa ön iki diş yaptırma tecrübesi yaşamış biri olarak hayatımda gördüğüm en amatör çalışılmış dişlerdi ve eski dişlerimle kıyaslanamayacak kadar beğenmedim. Hayal kırıklığına uğradığımı söylememle birlikte zaten tavırlı olan Soner Bey sinirli ve sitemkar konuşarak beni suçlamaya başladı. Bu mobbing karşısında strese girdim ve uzun süre ağladım. Hepsine arkadaşım ve orada çalışan Y.Emre Bey şahittir. Klinikten bize orada kaldığımız surat asan DT. Soner Bey tarafından kovulurcasına ayrıldık. 09.08.2018 de biteceğini vaat ettiği diş için 2 gün sonraya prova randevusu verdi ve ne zaman biteceğini bilemeyeceğini söyledi. Karşıma bu dişi çıkarabilmiş bir diş hekimi bana hizmet veremezdi. Hem sözler tutulmadı, hem davranışlar tersti, hem de ona güvenimi kaybetmiştim. Hekim değiştirme hakkımı kullanarak tedaviye devam edemeyeceğimi bildirdim, yazışma fotoğrafları ektedir, 1.500 TL’yi bana iade edeceğini söyledi ancak iade etmedi. Telefonlarından ve sosyal medyadan da beni engelledi!! Göz Doktoru olan eşim, Soner Beyi diş hekiminin cilt lekeleri için tedavi yapma yetkisinin olamayacağı konusunda uyardığında ‘şikayet etseniz de ondan bir şey çıkmaz’ dedi. Biz 1500 TL’ye fatura isteyince düzenlediği faturada 400 TL’lik geçici diş, 300 TL dolgu, 800 TL zirkonyum yazdı, yorumu size bırakıyorum. Faturada ödediğimiz görülen zirkonyum dişleri talep ettiğimizde ise vermeyeceğini ancak takabileceğini söyledi. 5 gündür dişsizim ve kaliteli hizmet alabileceğim bir yer arıyorum. Bende yarattığı stresten dolayı kaygı ve korkularım oluştuğundan Cadde Dental’e diş taktırmaya cesaretim kalmamıştır. Ödememi vereceğini yazan, bu sözünü de tutmayan hatta numaramı engelleyen DT. Soner Arıkan’ı TDB, Sağlık Bakanlığı, CİMER ve Tüketici Mahkemesi’ne şikayet edeceğim.

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.