İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat

Nüfusu her geçen gün artmaya devam eden İstanbul’da evinizi taşımak ya da ofisinizi taşımak, işinde tecrübeli bir evden eve nakliyat firması ile anlaşamadığınız takdirde çileye dönüşebilir. Ev nakliyat işi tecrübe ve uzman kadro gerektiren bir iş dalıdır. Bu nedenle anlaşma yapacağınız firmayı çok iyi araştırmanız hem sizin hemde taşınacak eşyaların güvenliği için çok önemlidir.

İstanbul’da nüfus oranı artarken diğer taraftan toplu konut ve modern site yaşam alanları inşa ediliyor. Özellikle beylikdüzü ilçesi son yıllarda bu konuda belkide İstanbul’un en fazla değişim yaşanan ilçesi. Bu değişimle beraber insanlar bu ilçeye daha fazla ilgi gösterirken, Google üzerinde beylikdüzü evden eve nakliyat aramalarında adeta patlama yaşandı.

İnşa edilen bu modern yüksek katlı siteler insanların rahat yaşamlarına önemli katkılar sunarken taşınma sırasında negatif durumlarda yaratabiliyor. Bunların başında yüksek katlı binalara eşya taşıma sorunu geliyor. Bilindiği gibi bu tür binalar merdiven ve koridor bakımından eşya taşımaya müsait olmayabiliyor. Bu nedenle asansörlü nakliyat firmaları hayati önem taşıyor.

27 senedir faaliyette bulunan, Türkiye’nin en köklü nakliyat firması Demtaş, evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama ve asansörlü nakliyat alanlarında tecrübeli personeliyle hizmet vermektedir. Haftanın 7 Günü dilediğiniz zaman detaylı bilgi için iletişime geçebilir ve fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ;

Tel : 444 4 703
Web : https://www.demtasnakliyat.com.tr/
E-Mail : info@demtasnakliyat.com.tr

Kategori: Tanıtım

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. sevda dedi ki:

    ben 2 kere taşındım ikisindede anlaşıyorum küçük araç yolluyolar biraz taşıyorlar ondan sonra büyük araç için daha çok para istiyorlar yani bu işin dolandırılığını bu şekilde yapan varmı yoksa gerçekten bilmedikleri içinmi ?

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.