Film Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sinema bir tutku, yaşam biçimi, yaratıcılığın sahneye yansıdığı en güncel platform. Teknolojinin gelişimine paralel olarak sinema sektörü de her yıl binlerce filme ev sahipliği yapıyor. Çekilen filmlerin sayısı arttıkça sinema tutkunlarının vizyondaki filmleri takibi de zorlaşıyor. Zevklerine hitap eden filmlerin konusu hakkında bilgi alma, eleştirmenlerin yorumlarını değerlendirme ve sevdikleri oyuncularla ilgili sıra dışı bilgilere sahip olmak isteyen izleyiciler, sosyal platform arayışına giriyor. İnternet kullanımının özellikle sosyal platformların yaygınlaşması izleyicilerin merakının giderilmesine yardımcı oluyor.

Vizyondaki Filmlere Kolayca Ulaşın

Sinema tutkunlarının en çok merak ettiği “vizyonda neler var?” sorusuna en güncel cevabı verebilen Epikse, sinemalarda vizyona giren en son filmleri sizlere ulaştırıyor. Fragmanlarla desteklenen filmlerin konusu, oyuncuları ve filme gidenlerin yorumlarının yer aldığı site, sinemaseverlerin beklentilerini karşılayabiliyor.

 

İzlediğinle ve okuduğunla sosyalleş prensibi üstüne çalışan Epikse; kolay kullanımı ve pratik arayüzü ile ön plana çıkıyor. İzleyicilerinin sosyalleşmesine de katkıda bulunan siteye üye olup kendi kişisel ağınızı da yaratabilirsiniz. İzlediğiniz filmler hakkında yorumlar yapabilir, fikirlerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. İzlediğiniz filmleri arşivlemeye de izin veren site, diğer kullanıcılarla da fikir alışverişi yapabilmenizi sağlıyor. Daha önce izlemediğiniz tüm filmler hakkında detaylı bilgiye ulaşmanıza yardımcı olan Epikse aracılığı ile durum paylaşımı yapabilir, diğer kullanıcılarla mesajlaşarak sosyal becerilerinizi arttırabilirsiniz.

 

Epikse sitesine üye olmak da oldukça kolay. Kendinizle ilgili formları doldurup mail adresi eklemeniz siteye üye olmanız için yeterli. Ayrıca site üye kaydının daha kolay olmasını sağlamak amacıyla Facebook ile giriş yapabilmeyi de destekliyor.

 

Dizi, Film ve Kitap Tutkunları İçin Özel Bir Sosyal Ağ

Üyelerinin izleme ve okuma alışkanlığına odaklanarak farklı bir sosyal deneyim sunmayı amaçlayan Epikse, sadece sinema değil dizi ve kitap tutkunlarına da hitap ediyor. 2017 Mart ayında yayına giren sosyal platform, kitapseverlerin okudukları kitapları ve bilgi birikimlerini de sanal ortama taşımasını sağlıyor. Dizi, film, kişi ve kitap kategorilerine sahip olan Epikse ile sanat alanında aradığınız her şeye ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kitap, yazar ve oyuncular hakkında en güncel bilgileri, son çıkan film ve diziler hakkında yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca durum paylaşımı yaparak diğer kullanıcılarla yorum alışverişinde de bulunabilirsiniz. Diğer kullanıcıları takip edebilir, aynı zevkleri paylaştığınız insanlarla sosyal ağ oluşturabilirsiniz. Sitenin paylaşımlar kısmından diğer kullanıcıların film, dizi ve kitaplar hakkındaki yorumlarını okuyabilir ve hatta özelleştirebilirsiniz. Dünyaca ünlü oyuncu, yazar, yönetmenleri takip ederek onlar hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz..

Kategori: Sinema

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Kutu profil fiyatları dedi ki:

    Çok iyi bir makale.teşekkürler

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.