Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

Sosyal platform içinde en ses getiren topluluk olma özelliğine sahip olan Facebook, sahip olduğu kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Her geçen saniye içinde 200.000 kişinin Facebook ile bağlantıda olduğunu biliyoruz. Rakamdan da anlaşılacağı üzere gerçekten her yaştan kullanıcı kitlesine sahip olan Facebook, içinde en çok zaman geçirilen adreslerin başında geliyor.

Facebook çok ciddi miktarlarda para kazanan bir sosyal içerik. Bununla birlikte her gün, her alanda kendini sürekli yenileyip güncelleniyor. Facebook hesabı açmamak için direnen kişiler bile mutlaka birlikte zaman geçirdikleri arkadaşlarının ya da aile üyelerinin hesaplarından giriş yaparak bu site ile ilgili yeterli bilgiye sahip oluyorlar.

Ortalama olarak 484.183 mobil cihazdan Facebook’a giriş yapılıyor. Facebook kullanan kişilerin sayısı 1,44 milyar. Bir ülkenin nüfusundan çok daha fazla olan kullanıcı sayısı hem şaşırtıcı, hem de korkutucu. Bir sosyal ağ içinde bu kadar insanın bilgisi, zaman geçirmesi aslında oldukça endişe verici. Facebook 1,25 milyar mobil kullanıcıya sahip, aktif kullanıcı sayısı 936 milyon, 798 milyon kullanıcı ise günlük aktif kullanıcı sayısı.

Bunca popülerliğe rağmen Facebook hesabını silme gayreti içinde olanlar da oldukça fazla. Facebook’tan günde şu kadar kişi hesabını silme işlemi gerçekleştiriyor; binlerce… Siz de bu binlerce kişinin arasında olmak için sabırsızlanıyorsanız, birazdan size kesin bir çözüm yolu göstereceğim. Gerçek dünya ile bağınızı kesmeye başladığınızı fark ettiyseniz eğer ve “Facebook hesabı nasıl silinir” diye düşünmeye başladıysanız doğru adresteniz. Tüm duyguların sanal bir ortamda buram buram yaşanması sizin canınızı sıkmaya başladıysa Facebook hesabı nasıl silinir anlatalım.
facebook_silme

Facebook adresinizde mevcut olan bütün bilgilerinizi teker teker silmekle başlayabilirsiniz. Buna arkadaş listeniz, fotoğraflarınız hatta etiketlendiğiniz bütün gönderiler de dâhil. Çok daha detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz adresler mevcut. Çünkü Facebook hesap silme diyerek geçmemek lazım. Kimsenin bilmediği kadar bilgiye sahip bizim hakkımızda. Chip adresinden çok daha detaylı, hatta kalıcı silmeye yönelik adımları bulabilirsiniz. Zaman akıp geçiyor ve siz tuşlar ve ekran arasında yaşıyor iseniz, işte artık bundan vazgeçip güneşi de görmenizin zamanı gelmiş demektir.

Gerçek hayatta neler olup bittiğine bakmak için, öncelikle Facebook hesabı nasıl silinir onu öğrenmek gerekiyor. Emin olun gerisi zaten gelecektir.
facebook_silme2

Kategori: İnternet

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..3 yıldır aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve birşeyler öğreniyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i orta derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.