Emlak Sektöründe Son Projeler Emlakjet.com’da

Türkiye’de emlak sektörü, özellikle yeni projeler açısından bakıldığında, son beş yılda çok hareketlendi. Sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin dört bir tarafında “rezidans” adıyla tabir edilen lüks siteler yapılıyor ve hızla yeni sahiplerine kavuşuyor. Bu yeni tip konutların, akıllı konut olmaları, yüksek güvenliğe sahip olmaları, yeşil alanlarının çokluğunun özellikle çocuklu aileler açısından önemli olması, hızla satılmasına yol açan etkenlerden sadece birkaçı.

 

Peki bu kadar çok yeni proje arasından hangisini seçeceksiniz? Daha doğrusu hepsini nasıl takip edeceksiniz ve kendi bütçenize uygun olanını nasıl bulacaksınız? Bu soruların cevabı yeni emlak haberlerinin tamamının güncel olarak yer aldığı emlakjet.com adresinde.

 

emlakjet.com, aslında 2006 yılında kurulmuş, ancak 2014 Mayıs ayında, 2000 yılından beri Türkiye’de, internet sektöründeki sitelere yaptığı karlı yatırımlarıyla tanınan İlab Holding bünyesine geçmiş. İlab Holding’in bu zamana kadar yatırım yaptığı siteler arasında; gittigidiyor.com, neredekal.com, sigortam.net, kariyer.net gibi hepimizin günde belki birkaç kez girdiği popüler siteler bulunuyor.

 

Emlakjet.com’un İlab Holding bünyesine geçmesiyle site altyapısı ve arayüzü tamamen değişmiş ve güçlenmiş. Personel sayısını da bu süreçte 3 katına çıkartan firma, strateji olarak insan odaklı olmayı hedeflemiş. Kısa zaman içinde, emlak seri ilan sektörünün en büyük üç sitesinden biri haline gelen emlakjet.com, aylık 1,5 milyon tekil ziyaretçi ve 40 milyon sayfa görüntüleme başarısına ulaşmış. Şimdiki hedefi ise emlak seri ilan sektöründe lider olmak.

 

Sitede 500,000 in üzerinde ikinci el satılık/kiralık evlerin ve arsaların yanı sıra, yeni konut projelerinin de detaylı bilgisinin yer aldığını belirtmiştik. Yukarıdaki adresi tıkladığınızda gelen ekranın üst köşesinde yer alan arama motorunu kullanarak, arama yapmak istediğiniz bölgeye göre isterseniz projeleri filtreleyebiliyorsunuz, isterseniz sitenin emlak bültenine üye olarak, mail adresinize yeni projelerin gelmesini de sağlayabiliyorsunuz.

 

Sitede emlak haberleri sadece konut projeleriyle de sınırlı değil, emlak dünyasından son haberler, inşaat sektöründe firmaların aldığı kalite ödülleri, bugüne kadar en çok kazandıran konut projeleri, karlı yeni yerleşim alanları da bu bölümde yer alıyor. İsterseniz bu haberleri emlakjet.com‘un sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz.

Kategori: Tanıtım

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.