Eğitimi Daha Kaliteli Ve Kolay Hale Nasıl Getirirsiniz?

akilli-tahtaEğitimi daha kaliteli ve kolay hale nasıl getirirsiniz sorusuna Akıllı Tahta ile cevabını gönül rahatlığı ile verebilirsiniz. Karşısındaki izleyicilerin dikkatini toplayabilen etkili sunumları yapma imkânı veren, Flash ve video dosyalarını destekleyen, yazılımlarla tablet senkronizasyonuyla her öğrencinin bağlanmasını sağlayabilen teknoloji çağının eğitim ve öğretimdeki dev adımı Akıllı Tahta herkes tarafından dikkatle inceleniyor. Genr8 Dijital ile sizde bu imkânlardan geri kalmayın.

Akıllı Tahta neler yapıyor bir bakalım. Görsel ve işitsel olarak etkili sunumlar yapma imkânını en başta sayarsak dinleyicilere kendi tabletleri ile Akıllı Tahta ile bağlantı kurma, davet etme opsiyonu sunarken Akıllı Tahta kullanıcısı tüm dinleyicilere anket, oylama da yaptırabiliyor. Sunumu ve içeriği paylaşacak olan kişi Akıllı Tahta ile yerinden kalkmadan çizimleri yapabiliyor konuyu anlatabiliyor, dinleyicilerin bağlantısına göre soruları karşılayabiliyor. Tabletlerin Akıllı Tahta ile entegre edilebilir olması eğitimi dilediğiniz şekilde yaratıcı bir şova dönüştürmenize, toplantı amacınıza göre tüm dikkatleri Akıllı Tahta üzerinde toplamanıza sebep oluyor. Eğitim bundan ne kadar daha kolay ve kaliteli olabilirdi ki?

40″ ile 85″ arasında farklı ekran seçenekleriyle imaj yakalama ve video kaydetme özellikleri ile eğitimleri kaydedip öğrencileriniz ile Akıllı Tahta aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Akıllı Tahta üzerinde açacağınız dosyalarda yerinizden bile kalkmadan çizimler yapabilir, dinleyicilerin zaten gözlerini ayıramadığı Akıllı Tahta ile anlatılan konular üzerinde kalıcı bilgiler oluşturabilirsiniz. 3 yıl yerinde garanti desteği sunan Akıllı Tahta aynı zamanda IWB çözümü denilen Interactive White Board adı altında 3 bileşene yer veriyor. Bu yazılım ve beraberinde gelen kalemi ile Akıllı Tahta üzerinde dokunmatik ve görsel kalıcı bilgi ve deneyimi öğrencilerinizle tanıştırmaya hazır olun.

Akıllı Tahta ile öğrencilerinizle tahta üzerinde dosya paylaşımı görsel video ve benzeri öğeler paylaşılabilir her öğrenci merak ettiği ve anlamadığı ayrıntılar ile ilgili hem kendi tabletinden hem sistem üzerinden eğitime dâhil olabilir. Eğitim ve öğretim; Akıllı Tahta ile tam doyurucu, deneyim kazandırıcı ve öğrenciler üzerinde kalıcı bilgi oluşturacak bir donanım olarak tercih ediliyor.

Kategori: Tanıtım

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.