Çeviride Güvenilir Adres hizliceviri.com

hizliceviriİçinde bulunduğumuz dönemde kaliteli ve özgün içeriklere ulaşmak akademik hayattan kurumsal iş dünyasına kadar büyük önem taşıyor. Özellikle iş hayatında İngilizce bilmek olmazsa olmaz sayılsa da mesleki terimleri ya da kültüre özgü anlatım ifadelerini bilmek her zaman mümkün olmuyor. Hizliceviri.com işte bu noktada devreye giriyor. Farklı konularda uzmanlaşmış olan 200’den fazla yeminli çevirmeni ve onlarca editörü ile Hizliceviri.com uluslararası akademik makaleler, kurumsal şirket ihtiyaçları ve bireysel içerik çevirileri konusunda müşterilerine yüksek kalite güvencesi ile hizmet verme amacı taşıyor.

Hizliceviri.com’u benzerlerinden ayıran birçok özellik, şu şekilde özetlenebilir: verilen hizmet sadece Almanca, İngilizce gibi daha kolay ulaşılabilir dil seçeneklerinde değil. Hukuk, pazarlama, medikal, e-ticaret, muhasebe finans, seyahat-turizm ve akademik konularda uzmanlaşmış olan çevirmen kadrosu Arapça, Farsça, İtalyanca, Çince, Hollandaca gibi dillerde de hizmet veriyor. Bununla birlikte sitede oluşturulan çeviri içerikleri tamamen insan çevirisi olma özelliği taşıyor. Yapılan çeviriler editörlerce sıkı bir denetim sürecinden geçiriliyor ve müşteri talebine göre revize yapılabiliyor. Çevirmene müşteri tarafından direkt verilebilen geri bildirimler sayesinde çeviri süreci gözle görülür biçimde hızlanıyor.

Hizliceviri.com sitesini kullanmak oldukça kolay. Dosyanızın dilini ve hedef dili seçtikten sonra dosyanızı sürükleyip bırakarak siteye yükleyebiliyor, uzmanlık alanını seçebiliyor ve kelime sayısı ve teslim tarihine göre otomatik olarak oluşturulan fiyat teklifinizi anında görebiliyorsunuz. Ödemenizi yaptıktan sonra çeviriniz uzman kadro tarafından yapılıyor ve editörler tarafından kontrol edildikten sonra hesabınıza yükleniyor. Bununla birlikte sitede bulunan Online destek alanı sayesinde her an Hizliceviri.com ekibine ulaşabiliyor ve her türlü sorunuza hızlıca yanıt alabiliyorsunuz.

Hizliceviri.com’da ön plana çıkan önemli özelliklerden biri de Transcreation, yani Yaratıcı Çeviri. Yaratıcı çeviri, pazarlama metinlerinin özgün olarak tüketici diline çevrilmesi anlamına geliyor. Kültürel olarak tüketiciye hitap etmeyen markaların ürünlerinin satın alınmaması sebebi ile tüketici diline hakim çevirmenler tarafından içeriğin oluşturulması büyük önem taşıyor. Bu noktada Hizliceviri.com müşterilerine benzersiz bir hizmet sunuyor.

Siz de kurumsal, akademik ya da bireysel herhangi bir çeviri ihtiyacınızda hizliceviri.com  adresinden Hizliceviri.com ekibi ile iletişime geçebilir, hızlı ve kolay bir şekilde çeviri ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kategori: Tanıtım

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.