Cep Telefonu Modelleri ve Fiyatları

Akıllı cep telefonu modellerinin hayatımıza girmesiyle birlikte telefonlar akılları bir hayli karıştırmaya başladı. Bundan kısa bir süre öncesine kadar cep telefonları iki kategoriye ayrılırdı; şık ve pahalı olanlar, daha kaba ve daha ucuz olanlar. Günümüzde ise cep telefonlarına kazandırılan üstün özellikler sayesinde cihazlar o kadar cazip hale geldi ki, onları benzer özelliklerine göre gruplandırmak son derece güç!

Hal böyle olunca cep telefonunu yenilemek isteyenler de uzun bir araştırma sürecine girmek durumunda kalıyor. Telefon sektöründe lider konumda olan firmaların dünya piyasasında sürdürdükleri mega rekabet, telefonların her geçen gün daha teknolojik ve daha pratik kullanımlı bir hal almasını beraberinde getirince “hangi modeli almalıyım” sorusu işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Aslında telefonlar söz konusu olduğunda hangi cep telefonu diğerinden daha iyidir sorusu asla sorulmamalıdır. Çünkü “en iyi” model size göre değişebilir. Telefon satın alırken cep telefonunuzu nasıl kullandığınızı dikkate almalısınız. Örneğin fotoğraf çekmek için cep telefonunuzu kullanmıyorsanız, profesyonel bir fotoğraf makineniz varsa, megapikselde bonkör davranılmış bir modeli seçmeniz gerekmiyor.ceptelefonu modelleri

Hangi Cep Telefonu Daha İyidir?

Çektiği fotoğrafta harikalar yaratan bir çözünürlük bu durumda sizin için pek bir şey ifade etmeyecektir. Telefonunuzdan internete girmiyorsanız yine seçiminizi daha mütevazi olan modellerden yana yapabilir, daha minimum ücretler ödeyebilirsiniz. Şayet sıklıkla görüşme yapan ve internete giren hatta çok sık cep telefonundan oyun oynayan biriyseniz batarya süresi sizin için maksimum önemli olmalıdır.

Hatta bataryası uzun süre kullanım olanağı tanımayan modelleri elinizin tersiyle itin, geri kalanlar arasından seçim yapmaya özen gösterin. Zira yeni cep telefonları arasında özellikle gençlerin dilinden düşmeyen akıllı telefonların bazı modelleri maalesef batarya bakımından tam bir fiyasko! Dünyayı piyasaya çıktığı günden bu yana kapsı kavuran bu modeller ile oyun oynamaya kalktığınızda kısa sürede “batarya yok” sinyalleri almaya başlıyorsunuz.

Dokunmatik ekran elbette olmazsa olmazlarınız arasında yer almalıdır. Günümüz teknolojisinde minik tuşlarla uğraşma dönemi çoktan tarihe karıştı. Modelleri yakından incelemek isterseniz http://www.netsiparis.com/cep-telefonu_k4-1700 adresine tıklayabilirsiniz. Bu adres zaten belirli bir kalitede olan modelleri içeriyor ve fiyatlar da bir hayli yüzleri güldürüyor diyebiliriz.

Kategori: Teknoloji

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..3 yıldır aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve birşeyler öğreniyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i orta derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.