Çalışanlarınızın Yılbaşı Hediyeleri Doyuk’tan!

doyuk_promo2009 yılının Eylül ayından beri hizmet veren Doyuk Bilgisayar Teknoloji Promosyon Ürünleri şirketi, promosyon ürünlerinin ithalatını, ihracatını ve yurtiçi toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Doyuk Promosyon Ürünlerinin en önemli önceliği ise ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti.

Promosyon ürün dağıtımı ise şirketler için reklam yapma açısından en doğal biçimlerden biridir. Sebebi ise günlük hayattaki kullanımda yahut iş hayatındaki kullanımda, şirketinizin logosu sürekli göz önünde olacaktır ve zamanla hatırlanacaktır. Sektörünüzle ilgisi olan iş yerlerinde ve şirketlerde ise akla gelebilecek ilk isimlerden biri olacaksınız.

Yeni yılın da yaklaşmasıyla birlikte, müşterilerine ve çalışanlarına güzel bir jest yapmak isteyen şirketler içinse Doyuk Promosyon’un hazırladığı ürünler; standart ajanda, tarihsiz defter, USB araç şarj cihazı, metal tükenmez kalem, magnet açacak, özel tasarım puzzle, döner kapaklı USB bellek, USB flash bellek ve kristal USB bellek.

Sadece yılbaşı promosyonları değil aynı zamanda; ajanda çeşitleri, USB flash bellek, tarihsiz defter, mobil şarj cihazı, araba şarj cihazı, elektronik broşür, kalem, kupa,mikrofon, anahtarlık, mouse, magnet ürünler, selfie çubuğu, yapboz ve aksesuarlar olmak üzere seçenek olarak da birçok ürün mevcut. Aynı zamanda ürünler de kendi içinde seçeneklere ayrılıyor.

Yılbaşı promosyonlarında bulunan ürünleri gündelik hayatta da kullanmanız mümkün ve kolaylık sağlamada yardımcı oluyor. Özellikle şarj aleti ve USB flash bellek, son yıllarda vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor. Ürünlerin üzerindeki, şirket logonuz ile sizin bilmediğiniz veya tanımadığınız kişilere de reklamınızı yapmış oluyorsunuz.

Promosyon ürün dağıtımı iş sektöründe hafife alınmaması gereken bir durumdur. Bunun için de daha çok iş hayatında çalışanların kullanacağı ve memnun kalacağı ürünler seçilir. Bu konuda da başta da bahsettiğimiz gibi Doyuk Promosyon Ürünleri kalite ve müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetinden dolayı tercih etmeniz gereken şirket konumuna geliyor.

Doyuk Promosyon Ürünleri’ni daha yakından incelemek ve bilgi almak isteseniz; doyuk.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kategori: Güncel Hayat

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.