Bedava oyunlar,2 kişilik oyunlar

fairy-tail-vs-one-piece-0-8Tek başına oyun oynamaktan sıkılan arkadaşlarımız için 2 kişilik oyunlar sitemizde bulunan tüm oyunları 2 kişi olarak oynayabilmeniz mümkün.
2 kişilik oyunlar genellikle 2 kişi ile birlikte oynanabilen oyunların tamamına denilebilir. Bazen iki kişilik ola bu oyunlar tek kişilik veya 2 kişiden çok fazla kişi ile oynanabiliyor. Bu tür oyunlara neden 2 kişilik oyunlar denildiğini merak eden kişilere verebileceğimiz cevap ise örneğin 2 kişilik dövüş oyunları, savaş oyunları 2 kişi ile oynanması çok daha zevkli olmasından dolayıdır. Bu iki kişilik oyunlar kendi aralarında birden fazla kategoriye girmektedir. Örnek vermek gerekirse futbol oyunlar, basketbol oyunları, araba oyunları, 2 kişilik savaş, macera oyunlar vb. gibi bir çok kategoriyi de sayabilmek mümkündür.
Bu oyunların oynayış tarzı diğerlerine göre az daha farklıdır, fakat 2 kişilik oyunlar gerçekten çok zevklidir. Arkadaşlarınız çok iyi vakit geçirebileceğiniz oyunlar mevcuttur. Bağımlısı bile olabilirsiniz.
Oynayış Tarzı ise 3 Şekilde Oynanabilir.
İnsanların birbirlerine yardım ederek oynadıkları bu oyun şekline örnek verecek olursak ateş ve su, topçu kafalar oyunlarını sayabiliriz. Bu oyunlar gerçekten popülerliğini halen korumaktadır. 2 kişilik en çok oynananlardan birileridir.
Tek bir kişi ile bile oynanabilen oyunlara 2 kişilik oyunlar denmesini halen kendi adıma anlamış değilim fakat oyundaki iki karakterle aynı anda oynanmamaktadır. Oyuncunun biri aktif ise diğeri pasif durumda olmaktadır. Bu oyunlar en az tutulan iki kişilik oyunlar olmalarına rağmen halen bir çok oyun firmaları bu tarz oyunları yazmaktan bir türlü vazgeçememektedir.
İnsanların birbirlerine karşın oynadıkları ve birbirlerine rakip olmalarını sağlayan oyun türleridir. Yine örnek verecek olursak araba yarışı oyunları, dövüş oyunları, futbol oyunları gibi kategorileri de sayabiliriz.

3-Kişilerin birbirlerine karşı oynadıkları ve birbirlerine rakip oldukları oyun türlerindendir. Örnek verecek olursak araba yarışı, dövüş oyunlarını sayabiliriz.

Peki, en çok oynanan 2 kişilik oyunlar hangileridir?

Ateş ve su 2 kişilik oyunu

Bombacı savaş oyunu

Yanloong dragon oyunu

İki kişilik eğlenceli macera oyunu

İki kişilik araba yarışı oyunu

İki kişilik futbol maçı oyunu

Yukarıda sizlere internetten en çok 2 kişilik oynanan oyunları saydık. Bu sıralama rastgele yapılan bir sıralamadır. Fakat ilk 2 oyun sitelerin içinde en çok oynanan oyunlar olarak referans alınmıştır.

Kaynak:http://www.2kisilikoyunlarioyna.com

Kategori: Tanıtım

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..3 yıldır aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve birşeyler öğreniyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i orta derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.