Av Mevsimi Hakkında Görüşler

Film uzun zamandır beklenen bir filmdi.3 Aralıkta gösterime girdi ve yaklaşık 2 hafta oldu.

İstanbulda bir sinema salonunda 20:25 seasına gittim.Neden bu kadar detay verdiğime gelirsek sinema saolunu neredeyse boştu diyebilirim.Belki hava yağışlıydı yada haftaiçi geç saat olması bir sebep olabilirdi ama hiç sanmıyorum.

Filmi baltalamak değil niyetim aslında, hatta güzel çekilmiş bir film diyebiliriz.Ama izleyici olarak bakarsak büyük beklentiler içinde izlemek çok yanlış.

Filmin kadrosu çok güzel senaryo fena değil ama daha gizem katılsaydı içine tat verebilirdi.Film sonunu merakla bekleyeceğimi sanmıştım ama sona gelmeden işi çözdük ve tadını kaçırdık.Aslında erkenden fragmanlar oynatıp insanları büyük beklentilere sokarak filme gelmelerini sağlamak çok büyük bir hata.Tabi onlar ceplerini doldurma peşinde ama bizide düşünün ya Türk Sinemasına değer vermemiz için beklentiye sokup bize wooww dedirticek birşeyler koyun önümüze.1 olur 2 olur bidaha kim gelir Türk Filmine..

Recep ivedik gişe yapmaya devam eder sizlerde ona bakmaya…Aslında gizem gerilim işleri tam biz Türklerin yapacağı iş ama nerde yapacak adam merak konusu.

Kızmayın gücenmeyin benim düşüncem bu varsa fikriniz sizde söyleyin…

Kategori: Sinema

Hakkında

1982 istanbul doğumluyum.Aslen Sivas'lıyım..2011'den beri aktif olarak websiteleri ile uğraşıyorum ve wordpress konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum.Öğrendiklerimi paylaşmak içinde bu siteyi tasarladım.Wordpress'i iyi derecede bildiğimi sanıyorum.Mükemmel bir işim ve ayda 20 gün boş zamanım var.Ve tabiki FenerBahçe'liyim

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Fatih dedi ki:

    izlediğiniz bir filmi sitemiz aracılığı ile eleştirmek isterseniz iletişim bölümünden benimle irtibata geçebilirsiniz..

Yorum Yazın
Sayıları kutuya girin. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.